Digitālās kameras rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Digitālās kameras zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kā es varu novērst “sarkano acu” rašanos manos attēlos? Apstiprināts

“Sarkano acu” fenomenu izraisa pārāk daudz gaismas, kas pārāk īsā laikā nokļūst attēlā redzamo cilvēku acīs. Šis efekts ir vēl spēcīgāks tumšā atmosfērā. Lai to novērstu, var rīkoties šādi: neļaujiet cilvēkiem skatīties tieši kamerā, radīt vairāk gaismas, uzņemt attēlu tuvāk objektam vai samazināt tālummaiņas funkcijas izmantošanu.

Tas bija noderīgi (284) Lasīt vairāk

Kas ir megapikseļi? Apstiprināts

Megapiksels (MP) ir vienāds ar vienu miljonu pikseļu. Megapikseļi, cita starpā, tiek izmantoti, lai norādītu digitālo kameru un videokameru izšķirtspēju. Piemēram, kamerai, kas rada 1280x960 pikseļu attēlus, ir aptuveni 1,3 MP izšķirtspēja. Lai gan ir daudzi faktori, kas ietekmē attēla kvalitāti, var teikt, ka kopumā vairāk megapikseļu nodrošina labāku attēlu.

Tas bija noderīgi (262) Lasīt vairāk

Vai litija jonu akumulators ir jāiztukšo pirms atkārtotas uzlādes? Apstiprināts

Nē, tas nav nepieciešams. Ar vecākām baterijām tas tā bija. Litija jonu akumulatorus var uzlādēt pēc lietošanas un vajadzības gadījumā izņemt no lādētāja.

Tas bija noderīgi (233) Lasīt vairāk

Ko apzīmē SD? Apstiprināts

SD apzīmē Secure Digital. SD kartes ir standarta datu nesējs daudzām digitālajām kamerām.

Tas bija noderīgi (207) Lasīt vairāk

Akumulators manā ierīcē ir oksidēts. Vai es joprojām varu to droši lietot? Apstiprināts

Jā, ierīci joprojām var droši lietot. Pirmkārt, izņemiet oksidēto akumulatoru. Nekad neizmantojiet kailām rokām, lai to izdarītu. Pēc tam notīriet akumulatora nodalījumu ar vates tamponu, kas iemērc etiķī vai citrona sulā. Ļaujiet tai nožūt un ievietojiet jaunas baterijas.

Tas bija noderīgi (200) Lasīt vairāk

Kāds ir labākais veids, kā ilgstoši uzglabāt litija jonu akumulatoru? Apstiprināts

Labākais veids, kā uzglabāt litija jonu akumulatoru, ir temperatūra no 5 līdz 45 grādiem pēc Celsija. Ieteicams arī pārliecināties, vai akumulators ir uzlādēts par aptuveni 67%, pirms to noglabājat.

Tas bija noderīgi (187) Lasīt vairāk

Kādos apstākļos mans litija jonu akumulators darbosies optimāli? Apstiprināts

Litija jonu akumulatori darbojas optimāli temperatūrā no 5 līdz 45 grādiem pēc Celsija. Ļoti aukstā vai siltā laikā jūs varat pamanīt, ka akumulators izlādēsies ātrāk. Uzlāde nav ieteicama, ja temperatūra ir zemāka par 5 vai augstāka par 45 grādiem pēc Celsija.

Tas bija noderīgi (176) Lasīt vairāk