Gaismas diožu televizori rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Gaismas diožu televizori zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kā televizoram pievienot universālo tālvadības pulti? Apstiprināts

Lai pievienotu universālo tālvadības pulti, ir nepieciešams gan tālvadības pults, gan televizora modeļa numurs un zīmola nosaukums. Tālvadības pults rokasgrāmatā ir pieejams zīmolu kodu saraksts un modeļu numuri.

Tas bija noderīgi (4586) Lasīt vairāk

Es vēlos pievienot skaļruni savam LED televizoram ar HDMI, kuru portu man vajadzētu izmantot? Apstiprināts

Jums ir jāizmanto HDMI-ARC ports, kas ir īpaši paredzēts audio aprīkojuma pievienošanai.

Tas bija noderīgi (2096) Lasīt vairāk

Vai ir svarīgi, kuram HDMI portam es pievienoju ierīci? Apstiprināts

Parasti jebkuram HDMI portam varat pievienot ierīci, piemēram, Blu-ray atskaņotāju vai spēļu konsoli. Pēc tam ierīci var izmantot, televizorā atlasot atbilstošo HDMI kanālu.

Tas bija noderīgi (993) Lasīt vairāk

Kā izmērīt sava LED televizora collas? Apstiprināts

LED televizora collu mērīšana tiek veikta, izmērot attālumu diagonāli starp, piemēram, ekrāna augšējo kreiso stūri un apakšējo labo stūri (nevis malu). Viena colla ir vienāda ar 2,54 centimetru, tāpēc, mērot 99 centimetrus, tas nozīmē, ka jūsu LED televizors ir 39 collas.

Tas bija noderīgi (862) Lasīt vairāk

Vai mana tālvadības pults darbosies arī citos tā paša zīmola televizoru modeļos? Apstiprināts

Bieži vien televizora tālvadības pults darbosies arī uz līdzīgiem viena un tā paša zīmola modeļiem. Tomēr ir neparasti, ka tas darbosies visos šīs markas modeļos. Šim nolūkam ir piemērotākas universālās tālvadības pultis.

Tas bija noderīgi (508) Lasīt vairāk

Kāda ir atšķirība starp LCD un LED? Apstiprināts

Abas metodes izmanto LCD ekrānu, kas pats par sevi neizstaro gaismu. Atšķirība ir apgaismojumā aiz ekrāna. LCD ekrānos to nodrošina CCFL (aukstā katoda dienasgaismas spuldze), un LED izmanto LED gaismas.

Tas bija noderīgi (454) Lasīt vairāk

Vai es varu pats salabot mirušu pikseļu? Apstiprināts

Pastāv atšķirība starp mirušu pikseli un iestrēgušu pikseli. Iestrēgušais pikselis joprojām ir krāsains, un to var salabot, precīzi piespiežot pikseli, līdz tas atjaunojas. Mirušais pikselis vienmēr ir melns vai balts, un to nevar salabot pats.

Tas bija noderīgi (381) Lasīt vairāk

Ko nozīmē HDMI? Apstiprināts

HDMI apzīmē augstas izšķirtspējas multivides interfeisu. HDMI ir savienojums augstas kvalitātes video un audio pārsūtīšanai no vienas ierīces uz otru.

Tas bija noderīgi (335) Lasīt vairāk

Kāda ir kontrasta attiecība? Apstiprināts

Kontrasta attiecība norāda, cik tālu baltākais balts ir no melnākā. Kontrasta attiecība, piemēram, 400:1, nozīmē, ka melnākā melnā krāsa ekrānā ir 400 reizes tumšāka nekā baltākā krāsa. Augsta kontrasta attiecība veicina attēla asumu.

Tas bija noderīgi (311) Lasīt vairāk

Kāpēc blakus cipariem uz tālvadības pults ir burti? Apstiprināts

Dažiem televīzijas iestatījumiem var būt nepieciešams ievadīt burtus. Parasti uz pogas ir trīs burti vai citas rakstzīmes. Ja ir nepieciešama burta ievade, varat nospiest šo pogu vienreiz, lai ievadītu pirmo burtu, nospiest divreiz, lai ievadītu otro burtu, un trīs reizes, lai ievadītu trešo burtu. Tādā veidā tekstu var rakstīt ar minimālu pogu skaitu.

Tas bija noderīgi (304) Lasīt vairāk

Kā pareizi tīrīt LED televizoru? Apstiprināts

Izslēdziet televizoru un noslaukiet putekļus un netīrumus no ekrāna ar mikrošķiedras drānu. Neizmantojiet papīru, tas var izraisīt skrāpējumus. Nepiespiediet pārāk lielu spiedienu, pretējā gadījumā varat sabojāt pikseļus. Izmantojiet specializētu mazgāšanas līdzekli vai pagatavojiet to, sajaucot 1 daļu etiķa ar 1 daļu ūdens. Samitriniet drānu ar mazgāšanas līdzekli un notīriet ekrānu. Pārliecinieties, ka audums nav pārāk mitrs. Noņemiet traipus, veicot rotējošas kustības. Nosusiniet ekrānu ar otru mikrošķiedras drānu, lai novērstu svītras.

Tas bija noderīgi (299) Lasīt vairāk

Kāds ir mana televizora optimālais skatīšanās attālums? Apstiprināts

Tas daļēji ir atkarīgs no personīgajām vēlmēm, taču parasti optimālais skatīšanās attālums ir aptuveni 3x lielāks par televizora ekrāna izmēru diagonālē. 60 collu (152 cm) televizoram optimālais skatīšanās attālums būtu 180 collas jeb aptuveni 4,5 metri.

Tas bija noderīgi (298) Lasīt vairāk