Rokasgrāmatas produktam Tālvadības pultis

Zemāk meklējiet visus Tālvadības pultis zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kā televizoram pievienot universālo tālvadības pulti? Apstiprināts
Lai pievienotu universālo tālvadības pulti, ir nepieciešams gan tālvadības pults, gan televizora modeļa numurs un zīmola nosaukums. Tālvadības pults rokasgrāmatā ir pieejams zīmolu kodu saraksts un modeļu numuri.

Tas bija noderīgi (7031) Lasīt vairāk
Kāpēc blakus cipariem uz tālvadības pults ir burti? Apstiprināts
Dažiem televīzijas iestatījumiem var būt nepieciešams ievadīt burtus. Parasti uz pogas ir trīs burti vai citas rakstzīmes. Ja ir nepieciešama burta ievade, varat nospiest šo pogu vienreiz, lai ievadītu pirmo burtu, nospiest divreiz, lai ievadītu otro burtu, un trīs reizes, lai ievadītu trešo burtu. Tādā veidā tekstu var rakstīt ar minimālu pogu skaitu.

Tas bija noderīgi (523) Lasīt vairāk
Vai mana tālvadības pults darbosies arī citos tā paša zīmola televizoru modeļos? Apstiprināts
Bieži vien televizora tālvadības pults darbosies arī uz līdzīgiem viena un tā paša zīmola modeļiem. Tomēr ir neparasti, ka tas darbosies visos šīs markas modeļos. Šim nolūkam ir piemērotākas universālās tālvadības pultis.

Tas bija noderīgi (385) Lasīt vairāk
Kāds ir infrasarkanās tālvadības pults vidējais diapazons? Apstiprināts
Vidējai infrasarkanās tālvadības pults darbības rādiuss ir no 3 līdz 6 metriem. Turklāt, jo tālāk ierīce atrodas, jo grūtāk būs mērķēt.

Tas bija noderīgi (344) Lasīt vairāk
Akumulators manā ierīcē ir oksidēts. Vai es joprojām varu to droši lietot? Apstiprināts
Jā, ierīci joprojām var droši lietot. Pirmkārt, izņemiet oksidēto akumulatoru. Nekad neizmantojiet kailām rokām, lai to izdarītu. Pēc tam notīriet akumulatora nodalījumu ar vates tamponu, kas iemērc etiķī vai citrona sulā. Ļaujiet tai nožūt un ievietojiet jaunas baterijas.

Tas bija noderīgi (212) Lasīt vairāk
Vai nomaināmu akumulatoru var atstāt ierīcē uz ilgu laiku? Apstiprināts
Nomaināmas baterijas var palikt ierīcē ilgu laiku, ja ierīce tiek lietota. Ja ierīce tiek glabāta ilgāku laiku, ir ieteicams izņemt baterijas, lai novērstu oksidēšanos.

Tas bija noderīgi (187) Lasīt vairāk