Jumta bagāžnieka kastes rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Jumta bagāžnieka kastes zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik ātri es varu braukt, ja automašīnai ir piestiprināta jumta kaste? Apstiprināts

Parasti nav precīzu ierobežojumu. Tomēr jumta kaste var ietekmēt braukšanas pieredzi. Tāpēc ieteicams nepārsniegt 130 kilometrus stundā.

Tas bija noderīgi (346) Lasīt vairāk

Vai jumta kaste ietekmē manu degvielas patēriņu? Apstiprināts

Jā. Lai gan precīza summa ir atkarīga no automašīnas un jumta kastes, var teikt, ka degvielas patēriņš pieaugs par 1 litru uz 100 kilometriem pie vidējā ātruma 100 km/h.

Tas bija noderīgi (172) Lasīt vairāk

Kāds ir labākais veids, kā iekraut jumta kasti? Apstiprināts

Vispirms mēģiniet iekraut smagākos priekšmetus pašā automašīnā un vieglākos priekšmetus iekraut jumta kastē. Vienmērīgi sadaliet svaru pa jumta kasti, smagākos priekšmetus pa vidu virs jumta stieņiem. Pārliecinieties, ka priekšmeti jumta kastē nevar kustēties, un aizsedziet asus priekšmetus, lai novērstu jumta kastes vai citas bagāžas bojājumus.

Tas bija noderīgi (161) Lasīt vairāk