Rokasgrāmatas produktam Storchenmühle Automašīnas sēdekļi

Zemāk meklējiet visus Storchenmühle Automašīnas sēdekļi modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Vai Isofix autokrēsliņus var novietot automašīnās bez Isofix? Apstiprināts
Lielākajai daļai pieejamo Isofix automašīnas sēdekļu ir universāls apstiprinājums nostiprināšanai ar drošības jostām, papildus automašīnas īpašajam apstiprinājumam. Tas ļauj sēdekli nostiprināt ar drošības jostām. Sīkāku informāciju lasiet automašīnas sēdekļa rokasgrāmatā. Ir Isofix autokrēsliņi, kurus nevar nostiprināt ar drošības jostām.

Tas bija noderīgi (688) Lasīt vairāk
Kurā vietā ir drošāk novietot autosēdeklīti? Apstiprināts
Tas daļēji ir atkarīgs no automašīnas, bet kopumā drošākā vieta ir aizmugurējā sēdekļa vidusdaļa. Šeit bērns atrodas pēc iespējas tālāk no sāniem un tādējādi vislabāk aizsargāts negadījuma gadījumā. Tomēr tas notiek tikai tad, ja ir pilna 3 punktu drošības josta. Ja ir pieejama tikai klēpja josta, drošāk ir izmantot aizmugurējā loga sēdekli.

Tas bija noderīgi (623) Lasīt vairāk
Vai es varu izmantot automobiļa sear lidmašīnā? Apstiprināts
Nav starptautisku vadlīniju par automašīnu sēdekļu izmantošanu lidmašīnās. Atkarībā no modeļa ir iespējams, ka automašīnas sēdeklis ir tam piemērots. Tas, vai tas ir vai nav atļauts, ir atkarīgs no aviokompānijas. Vienmēr iepriekš sazinieties ar aviokompāniju, lai to pārbaudītu.

Tas bija noderīgi (196) Lasīt vairāk
Vai visus Isofix auto sēdekļus var uzstādīt visās automašīnās ar Isofix? Apstiprināts
Nē, ir universālie un neuniversālie Isofix auto sēdekļi. Neuniversālu Isofix autokrēsliņu var izmantot tikai tam paredzētajās automašīnās. Sēdeklim ir pievienots saraksts ar automašīnu modeļiem, kas ir piemēroti lietošanai ar šo sēdekli. Universālo Isofix autokrēsliņu var izmantot tikai automašīnās, kas aprīkotas ar Isofix un Top Tether stiprinājuma punktu.

Tas bija noderīgi (149) Lasīt vairāk
Kas ir Isofix? Apstiprināts
Isofix ir starptautiski standartizēta sistēma automašīnu sēdekļu uzstādīšanai automašīnās. Automašīnā ir Isofix stiprinājuma kronšteini. Šie kronšteini atrodas starp atzveltni un aizmugurējā sēdekļa sēdekli un ir savienoti ar automašīnas virsbūvi. Isofix autokrēsliņš ir aprīkots ar āķiem, kurus var viegli piestiprināt pie stiprinājuma kronšteiniem.

Tas bija noderīgi (142) Lasīt vairāk
Cik ilgi mans bērns var sēdēt automašīnas sēdeklī? Apstiprināts
Neļaujiet bērnam sēdēt automašīnas sēdeklī ilgāk par 1,5 līdz 2 stundām dienā. Daudzi mūsdienu rati piedāvā iespēju piestiprināt automašīnas sēdeklīti uz augšu, ļaujot ātri transportēt jūsu bērnu. Arī tādā gadījumā nepārsniedziet 1,5 līdz 2 stundas dienā.

Tas bija noderīgi (141) Lasīt vairāk