Bērnu pārnēsāšanas somas rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Bērnu pārnēsāšanas somas zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Vai es varu lietot zīdaiņa nēsātāju grūtniecības laikā? Apstiprināts

Jā, zīdaiņu nēsātājus var lietot grūtniecības laikā, ja vien nav saņemts nepārprotams medicīnisks ieteikums to nedarīt.

Tas bija noderīgi (26) Lasīt vairāk

Kāda ir labākā poza manam mazulim zīdaiņa nesējratēs? Apstiprināts

Labākā pozīcija var būt atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, vecuma, izmēra vai personīgajām vēlmēm. Tomēr parasti mazuļus, kas jaunāki par sešiem mēnešiem, vislabāk nēsāt priekšpusē ar skatu uz vecākiem. Tas ir tāpēc, ka šajā vecumā kakls un galva nav pietiekami stabili. Arī vide šajā vecumā var būt satriecoša. Sākot no sešiem mēnešiem un vairāk, jūs varat nēsāt bērnu uz priekšu vai uz muguras.

Tas bija noderīgi (5) Lasīt vairāk