Rokasgrāmatas produktam Bērnu rati

Zemāk meklējiet visus Bērnu rati zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kādi ir plusi un mīnusi, lietojot ratiņos pneimatiskās riepas? Apstiprināts
Pneimatiskās riepas uz ratiem lielākā priekšrocība ir tā, ka tās ir ļoti ērtas gan bērnam, gan ratus stumdošajam. Pneimatiskās riepas nodrošina amortizāciju uz nelīdzenām virsmām, piemēram, mežā vai pludmalē. Trūkums ir tāds, ka pneimatiskās riepas var saplīst.

Tas bija noderīgi (191) Lasīt vairāk
Kādi ir putuplasta riepu izmantošanas plusi un mīnusi uz ratiņiem? Apstiprināts
Putuplasta riepu lielākā priekšrocība uz ratiem ir tā, ka tās nevar nolaisties. Putuplasta riepas nodrošina nedaudz mazāku amortizāciju nekā pneimatiskās riepas, taču tās ir ērtākas nekā cietās riepas. Daudzos mūsdienu ratiņos tiek izmantotas masīvas riepas priekšpusē un putuplasta riepas aizmugurē, padarot ratus veiklus un ērtus.

Tas bija noderīgi (108) Lasīt vairāk
Kādi ir plusi un mīnusi, izmantojot ratiņos cietās riepas? Apstiprināts
Cietās riepas padara ratiņus ļoti veiklus. Trūkums ir tas, ka cietās riepas nodrošina mazāku amortizāciju un tāpēc ir mazāk ērtas nekā pneimatiskās vai putuplasta riepas.

Tas bija noderīgi (105) Lasīt vairāk