Krūts piena sūkņi rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Krūts piena sūkņi zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Vai ir iespējams izmantot lietotu krūts sūkni? Apstiprināts

Ja ir iespējams dezinficēt daļas, caur kurām iziet piens, piemēram, vārot, tad droši var izmantot lietotu krūts sūkni. Jebkurā citā gadījumā tas nav higiēniski un nav ieteicams.

Tas bija noderīgi (54) Lasīt vairāk

Cik ilgi es varu uzglabāt mātes pienu? Apstiprināts

Tas ir atkarīgs no tā, kur to glabājat. Istabas temperatūrā tas ilgs 5-10 stundas. Ledusskapī pienu var uzglabāt svaigu līdz 5 dienām vai līdz 3 mēnešiem saldētavā. Ja ievietoju saldētavā, mātes piens saglabāsies svaigs 3-6 mēnešus. Pēc piena sasilšanas to var lietot līdz 1 stundai. Ja piens smaržo skābi, iespējams, labāk to nelietot.

Tas bija noderīgi (20) Lasīt vairāk

Kāda ir atšķirība starp krūts sūkni ar atvērtu un slēgtu sistēmu? Apstiprināts

Ar krūts sūkņiem ar slēgtu sistēmu piens nesaskaras ar mehānismu un ieplūst tieši rezervuārā. Atvērtā sistēmā piens plūst caur krūts sūkni un pēc tam rezervuārā. Tāpēc slēgta sistēma ir higiēniskāka un prasa mazāku tīrīšanas apjomu.

Tas bija noderīgi (18) Lasīt vairāk