Sterilizatori rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Sterilizatori zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Pudeles sterilizēju katru dienu, bet tajās joprojām ir piena atlikumi. Kāpēc ir tā, ka? Apstiprināts

Vienmēr nomazgājiet pudeles pirms sterilizācijas. Sterilizatoru izmanto, lai iznīcinātu baktērijas, bet tas nav alternatīva birstei vai trauku mazgājamai mašīnai.

Tas bija noderīgi (92) Lasīt vairāk

Cik bieži man jāatkaļķo sterilizators? Apstiprināts

Ja sterilizators tiek lietots regulāri, tas ir jāatkaļķo vismaz reizi 4 nedēļās atkarībā no ūdens kvalitātes jūsu konkrētajā reģionā.

Tas bija noderīgi (21) Lasīt vairāk

Mana sterilizatora apakšdaļa kļuva brūna, kas man jādara? Apstiprināts

Tas, iespējams, ir katlakmens veidošanās un zīme, ka jums ir jāatkaļķo sterilizators. Skatiet sava konkrētā sterilizatora rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kā atkaļķot savu modeli.

Tas bija noderīgi (15) Lasīt vairāk

Vai es varu manuāli izžāvēt pudeli pēc sterilizācijas? Apstiprināts

Nē, tas nav ieteicams. Ūdens, kas paliek uz pudeles, ir sterils un nesatur baktērijas. Manuāli izžāvējot pudeli, tiks pievienotas jaunas baktērijas, padarot pudeli vairs sterilu.

Tas bija noderīgi (6) Lasīt vairāk