Stihl Dārza smalcinātāji rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Stihl Dārza smalcinātāji modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Vai man ir jāvalkā dzirdes aizsarglīdzekļi, izmantojot dārza smalcinātāju? Apstiprināts

Jā, vajadzētu. Lai gan dārza smalcinātāja radītā trokšņa daudzums var atšķirties atkarībā no zīmola un modeļa, ilgstoša skaļa trokšņa iedarbība var izraisīt neatgriezeniskus dzirdes bojājumus. Tāpēc ir ieteicams valkāt dzirdes aizsarglīdzekļus.

Tas bija noderīgi (259) Lasīt vairāk

Jaunākie komentāri

Rokasgrāmata Stihl GHE 150 Dārza smalcinātājs
Anne-Elisabeth Utklev 22-07-2023
Sveiki! Dzirnaviņas esam izmantojuši vienu reizi. Tas izdevās. Kad mēs to izmantojām nākamo reizi, tas darbojās apmēram 30 sekundes pirms apstāšanās. Kāds tam varētu būt iemesls? Modelis ir Stihl GHE 150. Skatieties lietotāja rokasgrāmatā pk. 18 Traucējummeklēšana, viens iemesls ir tas, ka ir aktivizēts drošības slēdzis. Kur tas slēdzis atrodas? Ir ļoti garlaicīgi, ja mums ir zaru ķekars, ko samalt, un jauka dzirnaviņas, ar kuru mēs nevaram ķerties pie darba. Prieks par palīdzību. Wh Anna Elizabete


(Tulkojis Google)
Stihl GHE 150 Dārza smalcinātājs