Dzīvžogu griezēji rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Dzīvžogu griezēji zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kā es varu zināt, ka mana dzīvžoga griezēja ir neasa? Apstiprināts

Ja zarus velk, nevis griež, dzīvžoga griezējs ir neass un ir jāuzasina.

Tas bija noderīgi (278) Lasīt vairāk

Kā uzasināt dzīvžogu griezēja asmeņus? Apstiprināts

Dzīvžogu griezēja asmeņu asināšana ir svarīga, lai saglabātu instrumenta veiktspēju un efektivitāti. Lai asinātu asmeņus, jums būs nepieciešama vīle vai asināmais akmens, kas īpaši paredzēts jūsu dzīvžoga griezēja asmeņa veidam.

Tas bija noderīgi (170) Lasīt vairāk

Kā ieeļļot dzīvžogu griezēju asmeņus? Apstiprināts

Dzīvžogu griezēja asmeņu eļļošana palīdzēs samazināt berzi un nodilumu, pagarinot instrumenta kalpošanas laiku. Izmantojiet augstas kvalitātes smēreļļu, kas īpaši paredzēta dzīvžogu griezējiem, un pēc katras lietošanas uzklājiet nelielu daudzumu uz asmeņiem.

Tas bija noderīgi (82) Lasīt vairāk

Kā es varu novērst rūsas veidošanos uz dzīvžogu griezēja asmeņiem? Apstiprināts

Rūsa var sabojāt dzīvžogu griezēja asmeņus, samazinot to veiktspēju un kalpošanas laiku. Lai novērstu rūsu, pēc katras lietošanas rūpīgi notīriet un nosusiniet asmeņus un uzglabājiet tos sausā, tīrā vietā. Varat arī apsvērt iespēju uzklāt asmeņus pirms uzglabāšanas ar aizsargpārklājumu, piemēram, eļļu vai rūsas inhibitoru.

Tas bija noderīgi (47) Lasīt vairāk