Rokasgrāmatas produktam Gardena Zāles pļāvēji

Zemāk meklējiet visus Gardena Zāles pļāvēji modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kā es varu zināt, kad uzasināt zāles pļāvēja asmeņus? Apstiprināts

Asi asmeņi tīri nopļauj zāli. Blāvi asmeņi rupji saplēš zāli, kas ātri kļūst brūna. Ja zāles pļāvējs rada saplēstu zāli, asmeņi ir jāuzasina vai jānomaina.

Tas bija noderīgi (2327) Lasīt vairāk

Kas ir mulčēšana? Apstiprināts

Daži zāles pļāvēji spēj mulčēt. Mulčēšana smalki sasmalcina zāli un izpūš to atpakaļ zālienā. Tur mulča darbojas kā zāles barošana un aizsardzība.

Tas bija noderīgi (746) Lasīt vairāk

Netīšām benzīna zāles pļāvējā ieliku dīzeļdegvielu, kas man jādara? Apstiprināts

NELIETOJIET zāles pļāvēju. Vienīgā iespēja ir pilnībā iztukšot tvertni un uzpildīt to ar pareizo degvielu.

Tas bija noderīgi (670) Lasīt vairāk

Kāds ir manas zāles garums? Apstiprināts

Lai zāle neizžūtu, tai nevajadzētu būt pārāk īsai. Labāk ir pļaut zāli biežāk, nekā nopļaut to pārāk īsu. Optimālais garums ir no 3 līdz 4 centimetriem.

Tas bija noderīgi (389) Lasīt vairāk

Vai es varu pļaut zāli, kad tā ir slapja? Apstiprināts

Tas ir iespējams, bet nav ieteicams. Kad zāle ir slapja, pļaušanas laikā tā salips kopā, novēršot optimālu rezultātu.

Tas bija noderīgi (248) Lasīt vairāk

Kāds ir īstais brīdis pļaut zālienu? Apstiprināts

Labākie mēneši zāles pļaušanai ir no marta līdz oktobrim. Pļaušana jāveic vienu vai divas reizes nedēļā atkarībā no zāles augšanas ātruma. Labākais dienas laiks zāles pļaušanai ir pēcpusdienas beigās, nevis pilnā saules gaismā. Tas ir paredzēts, lai zāle pēc pļaušanas neizžūtu.

Tas bija noderīgi (232) Lasīt vairāk

Uz kuras zāliena virsmas es izvēlos elektrisko pļāvēju un pie kuras virsmas benzīna pļāvēju? Apstiprināts

Virsmām līdz 300 m² varat izmantot ar akumulatoru darbināmu pļāvēju. Virsmām, kas ir lielākas par šo, ieteicams izmantot benzīna pļāvēju.

Tas bija noderīgi (192) Lasīt vairāk

Vai es varu ļaut robotam pļāvējam strādāt naktī? Apstiprināts

Labāk neļaujiet robotam pļāvējam strādāt naktī. Daži dzīvnieki, piemēram, eži, galvenokārt ir aktīvi naktī. Viņi bieži vien nav pietiekami ātri, lai aizbēgtu no robota pļāvēja, un var gūt smagus ievainojumus vai iet bojā.

Tas bija noderīgi (177) Lasīt vairāk

Vai Gardena produkti var izturēt temperatūru zem 0°C? Apstiprināts

Gardena produkti no 2015. gada un jaunāki ir izgatavoti ar tehnoloģiju, kas pasargā no bojājumiem sala dēļ. Vecāki izstrādājumi var ciest no bojājumiem, ko izraisa ārkārtējas temperatūras svārstības. Visus ar ūdeni saistītos produktus ieteicams glabāt vidē, kurā nav sala.

Tas bija noderīgi (51) Lasīt vairāk

Jaunākie komentāri

Rokasgrāmata Gardena PowerMax 42 A Li Zāles pļāvējs
Boey 12-03-2021
Zāles pļāvējam 42Li sarkana kļūda, ko darīt


(Tulkojis Google)
Gardena PowerMax 42 A Li Zāles pļāvējs
Rokasgrāmata Gardena PowerMax 36 A Li Zāles pļāvējs
Goessens joris 03-06-2020
Mans Gardena 36Li zāles pļāvējs turpina pļaut apmēram pēc 10 sekundēm. Ko es varu darīt lietas labā? (Siltuma aizsardzība)


(Tulkojis Google)
Gardena PowerMax 36 A Li Zāles pļāvējs
Rokasgrāmata Gardena PowerMax 36 A Li Zāles pļāvējs
Sten Sibbesen. e-mail sed 14-07-2019
Sveiki, Man ir Gardena akumulatora zāles pļāvējs 36 Li, kuram ir Li-O akumulators "36 Li" o8836-20 ar 36 V-3 Ah. Akumulators ir izlādējies (apstājas pēc dažām darba laika minūtēm). Tas sastāv no 20 atsevišķām šūnām (katra 3,6 volti), kas sadalītas 2 grupās katrā 5 savienoto paralēlo šūnu sērijā (katra aptuveni 18 voltu grupa). Kad akumulators ir ievietots, katra grupas sērija ir savienota ar 36 voltiem. Es saņēmu "otro akumulatoru" 36V-12Ah; bet trūkst diagrammas turpmākai savienošanai. Magnētiskā slēdzene ir apieta


(Tulkojis Google)
Gardena PowerMax 36 A Li Zāles pļāvējs