Maršrutētāji rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Maršrutētāji zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kā es varu uzlabot sava maršrutētāja signālu? Apstiprināts

Vispirms mēģiniet pielāgot maršrutētāja atrašanās vietu un novietojumu, lai uzlabotu signālu. Ja tas neizdodas, bieži vien ir iespējams mainīt maršrutētāja bezvadu kanālu. Pastāv iespēja, ka citas bezvadu ierīces izmanto to pašu bezvadu kanālu, kas var izraisīt signāla stipruma samazināšanos.

Tas bija noderīgi (1201) Lasīt vairāk

Kāda ir atšķirība starp maršrutētāju un modemu? Apstiprināts

Modems atvieglo savienojumu ar internetu, izmantojot pakalpojumu sniedzēju. Maršrutētājs izplata šo signālu dažādām tīkla ierīcēm. Lielākajai daļai mūsdienu maršrutētāju ir iebūvēts modems.

Tas bija noderīgi (145) Lasīt vairāk