Printeri rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Printeri zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Mana tintes kasetne ir jauna, bet tā nedrukā, kāpēc tā? Apstiprināts

Jaunām tintes kasetnēm vienmēr ir uzlīme uz drukas galviņas, kas novērš to izžūšanu iepakojuma iekšpusē. Noņemiet šo uzlīmi, lai pārliecinātos, ka no kasetnes var izplūst tinte.

Tas bija noderīgi (311) Lasīt vairāk

Gribu izdrukāt kaut ko pilnu lapu, bet, lai ko darītu, vienmēr paliks balta maliņa. Kāpēc ir tā, ka? Apstiprināts

Lielākā daļa printeru nevar drukāt bez malām, jo ​​printerim ir nepieciešama vieta, kur turēt papīru. Tāpēc vienmēr būs balta maliņa.

Tas bija noderīgi (212) Lasīt vairāk

Mana tintes kasetne ir izžuvusi. Ko darīt? Apstiprināts

Ir kasetnes ar un bez drukas galviņas. Tikai kasetnes ar drukas galviņu var atsērēt pats. Paņemiet vates tamponu un iemērciet to remdenā siltā ūdenī. Uzmanīgi berzējiet drukas galviņu, nepadarot to pārāk mitru. Ja nepieciešams, atkārtojiet.

Tas bija noderīgi (146) Lasīt vairāk

Kāda ir atšķirība starp tintes printeri un lāzerprinteri? Apstiprināts

Lielākā atšķirība starp šiem diviem printeru veidiem ir tehnoloģija. Tintes printeris uz papīra ievieto ārkārtīgi mazus tintes pilienus. Tā kā tinte ir šķidra, drukas galviņa laika gaitā var izžūt. Lai to novērstu, ir nepieciešama regulāra drukāšana. Lāzerprinteris uz papīra uzklāj toneri (melnu vai krāsainu pulveri). Pulveris nevar izžūt, padarot regulāru drukāšanu nevajadzīgu. Arī vidēji lāzerprinteri strādā ātrāk nekā tintes printeri.

Tas bija noderīgi (127) Lasīt vairāk

Vai katrs printeris var drukāt uz fotopapīra? Apstiprināts

Nē, šī ir dažu printeru īpaša funkcija. Tas daļēji ir saistīts ar fotopapīra biezumu.

Tas bija noderīgi (98) Lasīt vairāk

Izdrukātie dokumenti ir greizi, ko darīt? Apstiprināts

To var izraisīt vairākas lietas. Papīrs var tikt ievietots nepareizi. Iespējams, papīram nav atbilstošo specifikāciju šim printerim. Iespējams, izvēlētais papīra izmērs neatbilst faktiskajam papīram. Ja nekas no tā neatrisina problēmu, sazinieties ar ražotāju.

Tas bija noderīgi (67) Lasīt vairāk

Kas ir papīra biezums? Apstiprināts

Papīra biezumu norāda pēc svara, piemēram, 80 gramu papīra. Tas ir papīra svars vienā kvadrātmetrā. Smagāks papīrs ir stingrāks un izturīgāks.

Tas bija noderīgi (65) Lasīt vairāk

Ko nozīmē DPI? Apstiprināts

DPI apzīmē punktu skaitu collā un norāda, cik asas būs izdrukas. Vairāk DPI nodrošina asākas izdrukas.

Tas bija noderīgi (61) Lasīt vairāk

Kāda biezuma papīru vislabāk var izmantot savā printerī? Apstiprināts

Parasts patērētāju printeris parasti izmanto 80 gramu biezu papīru. Citi bieži izmantotie standarta svari ir 120 grami un 160 grami.

Tas bija noderīgi (56) Lasīt vairāk

Ko apzīmē SD? Apstiprināts

SD apzīmē Secure Digital. SD kartes ir standarta datu nesējs daudzām digitālajām kamerām.

Tas bija noderīgi (49) Lasīt vairāk