Rokasgrāmatas produktam Rokas pulksteņi

Zemāk meklējiet visus Rokas pulksteņi zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Mans mehāniskais pulkstenis darbojas ātri. Ko darīt? Apstiprināts
To var izraisīt magnētiskā lauka iedarbība. To var atrisināt ar demagnetizācijas procesu, ko veic profesionāls pulksteņmeistars.

Tas bija noderīgi (666) Lasīt vairāk
Akumulators manā ierīcē ir oksidēts. Vai es joprojām varu to droši lietot? Apstiprināts
Jā, ierīci joprojām var droši lietot. Pirmkārt, izņemiet oksidēto akumulatoru. Nekad neizmantojiet kailām rokām, lai to izdarītu. Pēc tam notīriet akumulatora nodalījumu ar vates tamponu, kas iemērc etiķī vai citrona sulā. Ļaujiet tai nožūt un ievietojiet jaunas baterijas.

Tas bija noderīgi (654) Lasīt vairāk
Ko nozīmē AM un PM? Apstiprināts
AM apzīmē Ante Meridiem un norāda, ka laiks ir pirms pusdienlaika. PM apzīmē Post Meridiem un norāda, ka laiks ir pāri pusdienlaikam.

Tas bija noderīgi (573) Lasīt vairāk
Kas ir "hronogrāfs"? Apstiprināts
"Hronogrāfs" burtiski ir "laika rakstnieks". Šis termins tiek lietots, lai aprakstītu pulksteņus, kas norāda diennakts laiku, kā arī mēra noteiktu laika periodu, piemēram, hronometru.

Tas bija noderīgi (520) Lasīt vairāk
Kas ir GMT? Apstiprināts
GMT ir Griničas laiks (dažreiz saukts par UTC, kas apzīmē koordinēto pasaules laiku). Tas ir laiks 0 garumam, kas iet cauri Griničai netālu no Londonas.

Tas bija noderīgi (351) Lasīt vairāk
Kas ir kvarca kustība? Apstiprināts
Pulksteņi un pulksteņi ar kvarca kustību tiek darbināti ar akumulatoru. Tas sūta elektrisko strāvu caur kvarca kristāliem, kas vibrēs. Šīs vibrācijas tiek nodotas kustībai. Tā kā vibrācijām ir noteikta frekvence, pulksteņi un pulksteņi ar kvarca kustību ir ārkārtīgi precīzi.

Tas bija noderīgi (351) Lasīt vairāk