Rokasgrāmata Deltaco PCH90 Biroja krēsls

Nepieciešama rokasgrāmata savam Deltaco PCH90 Biroja krēsls? Zemāk var apskatīt un bez maksas lejupielādēt PDF rokasgrāmatu latviešu valodā. Šim produktam pašlaik ir 2 bieži uzdotie jautājumi, 0 komentāri un 0 balsis. Ja šī nav jūsu vēlamā rokasgrāmata, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Rokasgrāmata

No preview available, please use the link
below to download the manual.
Lejupielādēt rokasgrāmatu latviešu valodā (PDF, 5.62 MB)
(Apsveriet ietekmi uz vidi un drukājiet šo rokasgrāmatu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešami)

Vērtējums

Paziņojiet mums, ko jūs domājat par Deltaco PCH90 Biroja krēsls, novērtējot produktu. Vai vēlaties dalīties pieredzē ar šo produktu vai uzdot jautājumu? Ievadiet savu komentāru lapas apakšdaļā.
Vai esat apmierināts ar Deltaco PCH90 Biroja krēsls?
Novērtējiet šo produktu pirmais
0 vērtējumi

Pievienoties sarunai par šo produktu

Šeit varat dalīties savās domās par Deltaco PCH90 Biroja krēsls. Ja jums ir jautājumi, vispirms rūpīgi izlasiet rokasgrāmatu. Rokasgrāmatu var pieprasīt, izmantojot mūsu saziņas veidlapu.

Vairāk par šo rokasgrāmatu

Mēs saprotam, ka ir patīkami, ka jūsu Deltaco PCH90 Biroja krēsls ir papīra rokasgrāmata. Jūs vienmēr varat lejupielādēt rokasgrāmatu no mūsu vietnes un pats to izdrukāt. Ja vēlaties saņemt oriģinālo rokasgrāmatu, iesakām sazināties ar Deltaco. Viņi varētu nodrošināt oriģinālu rokasgrāmatu. Vai meklējat sava Deltaco PCH90 Biroja krēsls rokasgrāmatu citā valodā? Izvēlieties vēlamo valodu mūsu mājaslapā un meklējiet modeļa numuru, lai redzētu, vai tas ir pieejams.

Specifikācijas

Zīmols Deltaco
Modelis PCH90
Kategorija Biroja krēsli
Faila veids PDF
Faila lielums 5.62 MB

Visas rokasgrāmatas par Deltaco Biroja krēsli
Citas Biroja krēsli rokasgrāmatas

Bieži uzdotie jautājumi par Deltaco PCH90 Biroja krēsls

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāds ir ideālais biroja krēsla augstums attiecībā pret rakstāmgaldu? Apstiprināts

Lai sasniegtu optimālu sēdēšanas pozīciju, krēslam jāatrodas tādā augstumā, lai jūsu pēdas būtu līdzenas pret grīdu un augšstilbi un apakšstilbi būtu 90 grādu leņķī. Atrodoties šajā pozīcijā, pieskarieties apkakles kaulam un ļaujiet rokai karāties gar ķermeni. Jūsu elkoņa augstums ir ideāls jūsu rakstāmgalda augstums.

Tas bija noderīgi (323) Lasīt vairāk

Cik stundas dienā varu sēdēt biroja krēslā? Apstiprināts

Ideālā gadījumā jums nevajadzētu sēdēt vairāk kā 8 stundas dienā. Šajās stundās ir ļoti ieteicams piecelties ik pēc 20-30 minūtēm un staigāt apmēram minūti, pirms atkal apsēsties.

Tas bija noderīgi (5) Lasīt vairāk
Rokasgrāmata Deltaco PCH90 Biroja krēsls