Akvāriji rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Akvāriji zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik zivju es varu ievietot savā akvārijā? Apstiprināts

Var izmantot šādu īkšķa noteikumu: uz litru ūdens var pievienot vienu centimetru saldūdens zivju vai puscentimetru sālsūdens zivju. Paturiet prātā, ka tas ir atkarīgs arī no filtra jaudas un dekoratīvo elementu skaita akvārijā.

Tas bija noderīgi (274) Lasīt vairāk

Cik bieži man jātīra akvārijs? Apstiprināts

Ir speciāls aprīkojums, lai izmērītu dažādas minerālvielu vērtības ūdenī un noteiktu, vai tīrīšana ir nepieciešama. Ja šis aprīkojums nav pieejams, vislabāk ir tīrīt akvāriju vismaz reizi nedēļā.

Tas bija noderīgi (166) Lasīt vairāk