Rokasgrāmatas produktam Trušu būri

Zemāk meklējiet visus Trušu būri zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik bieži man vajadzētu tīrīt trušu aizgaldu? Apstiprināts
Trušu aizgaldu vēlams tīrīt vismaz divas reizes nedēļā. Ar urīnu piesūcināta gultasveļa ir jānoņem katru dienu.

Tas bija noderīgi (13) Lasīt vairāk
Līdz kādai temperatūrai mans trusis var uzturēties ārā aplokā? Apstiprināts
Trusis var uzturēties ārā, ja temperatūra ir līdz -20°C. Šādās temperatūrās ir svarīgi pārliecināties, ka dzeramais ūdens nesasalst un pildspalvveida pilnšļirce neuztver pārāk lielu vēju. No otras puses, 24°C temperatūra pildspalvveida pilnšļirces iekšpusē var padarīt to pārāk karstu. Pārliecinieties, ka pildspalva nav novietota tieši saulē un, ja nepieciešams, uzlieciet tai mitru dvieli. Ekstrēmās temperatūrās ieteicams ņemt dzīvnieku iekšā.

Tas bija noderīgi (12) Lasīt vairāk