Nopirku jaunu saldētavu, vai varu to ieslēgt uzreiz?
"Nē, saldētavai ir jānostāv vertikālā stāvoklī vismaz 4 stundas, lai to varētu ieslēgt. Tas ir tāpēc, ka dzesēšanas šķidrumam ir jānosēžas."
Tas bija noderīgi (813)
Percy Åkerström 27-11-2025
Wasco 31LHVID
atbildēt | Tas bija noderīgi (11)
Wasco 31LHVID
atbildēt | Tas bija noderīgi (11)
MARTI DUHANIČ 22-03-2025
GORENJE FN619EAXL6
atbildēt | Tas bija noderīgi (10)
GORENJE FN619EAXL6
atbildēt | Tas bija noderīgi (10)
Lubica Hroncová 03-06-2025
GORENJE ADVANCED FN 619DAXL6
atbildēt | Tas bija noderīgi (4)
GORENJE ADVANCED FN 619DAXL6
atbildēt | Tas bija noderīgi (4)
Raati-Masa 20-10-2025
Uusi FB 3191 gram arkkupakastin
atbildēt | Tas bija noderīgi (1)
Uusi FB 3191 gram arkkupakastin
atbildēt | Tas bija noderīgi (1)
burguiere 20-10-2025
liebher
Tas bija noderīgi (7)
liebher
Tas bija noderīgi (7)


DAYA DCP100SH4WF1
atbildēt | Tas bija noderīgi (34)(Tulkojis Google)