Nopirku jaunu saldētavu, vai varu to ieslēgt uzreiz?

"Nē, saldētavai ir jānostāv vertikālā stāvoklī vismaz 4 stundas, lai to varētu ieslēgt. Tas ir tāpēc, ka dzesēšanas šķidrumam ir jānosēžas."

Tas bija noderīgi (813)

Marco Costa 24-04-2024
DAYA DCP100SH4WF1
Labrīt, vai tas ir normāli, ja saldētava paliek ieslēgta desmit minūtes un pēc tam izslēdzas un atkal ieslēdzas pēc desmit minūtēm? Paldies

atbildēt | Tas bija noderīgi (34)(Tulkojis Google)
Percy Åkerström 27-11-2025
Wasco 31LHVID
Maza saldētava, bet man tā der. Pieslēdzu vadu bet pilnīgi kluss, nezinu vai ir ieslēgts vai izslēgts, vai nav gaisma, kas liecinātu, ka ir ieslēgts?

atbildēt | Tas bija noderīgi (11)(Tulkojis Google)
MARTI DUHANIČ 22-03-2025
GORENJE FN619EAXL6
Lūdzu, paskaidrojiet, kāpēc netiek parādīta temperatūra durvju displejā. Iekļauts Zmzolec. Es lūdzu atbildi. Sveicieni Martins Duhaniks

atbildēt | Tas bija noderīgi (10)(Tulkojis Google)
Lubica Hroncová 03-06-2025
GORENJE ADVANCED FN 619DAXL6
Šodien mani nogādāja iepriekšminētā zīmola saldētavā, es jautāju, kāpēc Izmantošanas instrukcijas nav pievienotas. Instrukcijas jāpievieno tāpat kā ar Citas ierīces un arī Slovāk bez instrukcijām. Būtu lietderīgi atcerēties vecāka gadagājuma cilvēkus, kuriem nav piekļuve informācijai. Hronkovā

atbildēt | Tas bija noderīgi (4)(Tulkojis Google)
Raati-Masa 20-10-2025
Uusi FB 3191 gram arkkupakastin
Pirmā palaišana šodien. Viss pārējais darbojas bet vāka iesūkšana" nedarbojas. Blīvums. Sūknis nedarbojas. Paldies par palīdzību priekšējā naga

atbildēt | Tas bija noderīgi (1)(Tulkojis Google)
burguiere 20-10-2025
liebher
Pēc 36 stundu izslēgšanas es nevaru atkal ieslēgt savu saldētavu. Kā to izdarīt?

Tas bija noderīgi (7)(Tulkojis Google)