Rokasgrāmata Hauck Zero Plus Automašīnas sēdeklis

Nepieciešama rokasgrāmata Hauck Zero Plus Automašīnas sēdeklis produktam? Zemāk varat bez maksas skatīt un lejupielādēt rokasgrāmatu PDF formātā. Turpat atradīsit arī bieži uzdotos jautājumus, produkta vērtējumu un lietotāju atsauksmes, lai jūs varētu optimāli izmantot savu produktu. Ja šī nav vajadzīgā rokasgrāmata, sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Rokasgrāmata

No preview available, please use the link
below to download the manual.
Lejupielādēt rokasgrāmatu latviešu valodā (PDF, 3.39 MB)
(Apsveriet ietekmi uz vidi un drukājiet šo rokasgrāmatu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešami)

Vērtējums

Paziņojiet mums, ko jūs domājat par Hauck Zero Plus Automašīnas sēdeklis, novērtējot produktu. Vai vēlaties dalīties pieredzē ar šo produktu vai uzdot jautājumu? Ievadiet savu komentāru lapas apakšdaļā.
Vai esat apmierināts ar Hauck Zero Plus Automašīnas sēdeklis?
Novērtējiet šo produktu pirmais
0 vērtējumi

Vairāk par šo rokasgrāmatu

Mēs saprotam, ka ir patīkami, ka jūsu Hauck Zero Plus Automašīnas sēdeklis ir papīra rokasgrāmata. Jūs vienmēr varat lejupielādēt rokasgrāmatu no mūsu vietnes un pats to izdrukāt. Ja vēlaties saņemt oriģinālo rokasgrāmatu, iesakām sazināties ar Hauck. Viņi varētu nodrošināt oriģinālu rokasgrāmatu. Vai meklējat sava Hauck Zero Plus Automašīnas sēdeklis rokasgrāmatu citā valodā? Izvēlieties vēlamo valodu mūsu mājaslapā un meklējiet modeļa numuru, lai redzētu, vai tas ir pieejams.

Specifikācijas

Zīmols Hauck
Modelis Zero Plus
Kategorija Automašīnas sēdekļi
Faila veids PDF
Faila lielums 3.39 MB

Visas rokasgrāmatas par Hauck Automašīnas sēdekļi
Citas Automašīnas sēdekļi rokasgrāmatas

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Vai Isofix autokrēsliņus var novietot automašīnās bez Isofix? Apstiprināts

Lielākajai daļai pieejamo Isofix automašīnas sēdekļu ir universāls apstiprinājums nostiprināšanai ar drošības jostām, papildus automašīnas īpašajam apstiprinājumam. Tas ļauj sēdekli nostiprināt ar drošības jostām. Sīkāku informāciju lasiet automašīnas sēdekļa rokasgrāmatā. Ir Isofix autokrēsliņi, kurus nevar nostiprināt ar drošības jostām.

Tas bija noderīgi (704) Lasīt vairāk

Kurā vietā ir drošāk novietot autosēdeklīti? Apstiprināts

Tas daļēji ir atkarīgs no automašīnas, bet kopumā drošākā vieta ir aizmugurējā sēdekļa vidusdaļa. Šeit bērns atrodas pēc iespējas tālāk no sāniem un tādējādi vislabāk aizsargāts negadījuma gadījumā. Tomēr tas notiek tikai tad, ja ir pilna 3 punktu drošības josta. Ja ir pieejama tikai klēpja josta, drošāk ir izmantot aizmugurējā loga sēdekli.

Tas bija noderīgi (632) Lasīt vairāk

Vai es varu izmantot automobiļa sear lidmašīnā? Apstiprināts

Nav starptautisku vadlīniju par automašīnu sēdekļu izmantošanu lidmašīnās. Atkarībā no modeļa ir iespējams, ka automašīnas sēdeklis ir tam piemērots. Tas, vai tas ir vai nav atļauts, ir atkarīgs no aviokompānijas. Vienmēr iepriekš sazinieties ar aviokompāniju, lai to pārbaudītu.

Tas bija noderīgi (205) Lasīt vairāk

Vai visus Isofix auto sēdekļus var uzstādīt visās automašīnās ar Isofix? Apstiprināts

Nē, ir universālie un neuniversālie Isofix auto sēdekļi. Neuniversālu Isofix autokrēsliņu var izmantot tikai tam paredzētajās automašīnās. Sēdeklim ir pievienots saraksts ar automašīnu modeļiem, kas ir piemēroti lietošanai ar šo sēdekli. Universālo Isofix autokrēsliņu var izmantot tikai automašīnās, kas aprīkotas ar Isofix un Top Tether stiprinājuma punktu.

Tas bija noderīgi (157) Lasīt vairāk

Cik ilgi mans bērns var sēdēt automašīnas sēdeklī? Apstiprināts

Neļaujiet bērnam sēdēt automašīnas sēdeklī ilgāk par 1,5 līdz 2 stundām dienā. Daudzi mūsdienu rati piedāvā iespēju piestiprināt automašīnas sēdeklīti uz augšu, ļaujot ātri transportēt jūsu bērnu. Arī tādā gadījumā nepārsniedziet 1,5 līdz 2 stundas dienā.

Tas bija noderīgi (148) Lasīt vairāk

Kas ir Isofix? Apstiprināts

Isofix ir starptautiski standartizēta sistēma automašīnu sēdekļu uzstādīšanai automašīnās. Automašīnā ir Isofix stiprinājuma kronšteini. Šie kronšteini atrodas starp atzveltni un aizmugurējā sēdekļa sēdekli un ir savienoti ar automašīnas virsbūvi. Isofix autokrēsliņš ir aprīkots ar āķiem, kurus var viegli piestiprināt pie stiprinājuma kronšteiniem.

Tas bija noderīgi (148) Lasīt vairāk

Pievienoties sarunai par šo produktu

Šeit varat dalīties savās domās par Hauck Zero Plus Automašīnas sēdeklis. Ja jums ir jautājumi, vispirms rūpīgi izlasiet rokasgrāmatu. Rokasgrāmatu var pieprasīt, izmantojot mūsu saziņas veidlapu.

Rokasgrāmata Hauck Zero Plus Automašīnas sēdeklis

Saistītie produkti

Saistītās kategorijas