Rokasgrāmatas produktam Elektriskās zobu birstes

Zemāk meklējiet visus Elektriskās zobu birstes zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik bieži un cik ilgi man jātīra zobi? Apstiprināts
Zobus ieteicams tīrīt vismaz 2 reizes dienā vismaz 2 minūtes. Daudzas elektriskās zobu birstes ir aprīkotas ar funkciju, kas norāda šīs 2 minūtes.

Tas bija noderīgi (32) Lasīt vairāk
Vai zobu tīrīšana ar elektrisko birsti ir labāka nekā manuāla zobu tīrīšana? Apstiprināts
Elektriskās zobu birstes daudz labāk noņem aplikumu nekā manuāla zobu tīrīšana. Daudzas elektriskās zobu birstes palīdz arī noteikt zobu tīrīšanas secību, palīdzot sasniegt labāku rezultātu.

Tas bija noderīgi (13) Lasīt vairāk
Es tīru zobus divas reizes dienā, bet joprojām cieš no sliktas elpas, kāpēc tā? Apstiprināts
Sliktu elpu izraisa ne tikai pārtikas paliekas uz zobiem vai iekaisušas smaganas. Arī baktērijas uz mēles un sausa mute var izraisīt sliktu elpu.

Tas bija noderīgi (12) Lasīt vairāk
Vai es varu izmantot elektrisko zobu birsti dušā? Apstiprināts
Tas ir atkarīgs no zīmola un modeļa. Vienmēr pārbaudiet to iepriekš, lai nodrošinātu savu drošību, un nedariet to, ja zobu birste nav tai piemērota.

Tas bija noderīgi (7) Lasīt vairāk
No kāda vecuma bērns drīkst lietot elektrisko zobu birsti? Apstiprināts
Bērni var lietot elektrisko zobu birsti no brīža, kad viņi var patstāvīgi turēt un lietot zobu suku. Bērniem izmantojiet mazu sukas galvu ar mīkstiem matiņiem. Bērniem līdz 5 gadu vecumam jālieto specializēta zobu pasta ar pazeminātu fluora daudzumu.

Tas bija noderīgi (4) Lasīt vairāk