Rokasgrāmatas produktam Sildīšanas paliktņi

Zemāk meklējiet visus Sildīšanas paliktņi zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik karstam vajadzētu kļūt manam apkures paliktnim? Apstiprināts
Sildīšanas paliktņa temperatūra var atšķirties atkarībā no modeļa un zīmola, taču lielākajai daļai sildīšanas spilventiņu ir regulējami temperatūras iestatījumi. Ieteicamais sildīšanas paliktņa temperatūras diapazons ir no 35°C līdz 45°C (95°F līdz 113°F). Izvairieties ilgstoši izmantot sildīšanas paliktni ar augstāko iestatījumu, jo tas var izraisīt apdegumus.

Tas bija noderīgi (3) Lasīt vairāk
Cik ilgi es varu izmantot savu apsildes paliktni vienā sesijā? Apstiprināts
Ieteicamais apsildes paliktņa lietošanas laiks būs atkarīgs no zīmola un modeļa, taču lielākā daļa sildīšanas spilventiņu ir paredzēti lietošanai vienā reizē 20 līdz 30 minūšu sesijās, starp kurām ir pārtraukumi. Izvairieties no sildīšanas paliktņa ilgstošas ​​lietošanas, jo tas var izraisīt ādas kairinājumu vai apdegumus.

Tas bija noderīgi (0) Lasīt vairāk
Vai es varu izmantot savu apsildes paliktni, kamēr es guļu? Apstiprināts
Parasti nav ieteicams izmantot apsildes paliktni miega laikā, jo tas var radīt ugunsgrēka risku. Turklāt jūs varat nejauši uzripoties uz sildīšanas paliktņa un izraisīt apdegumus. Ja jums miega laikā nepieciešama siltuma terapija, apsveriet iespēju izmantot zemas jaudas sildīšanas paliktni, kas īpaši paredzēts lietošanai uz nakti, vai gultas sildītāju.

Tas bija noderīgi (0) Lasīt vairāk