Rokasgrāmatas produktam Philips Skuvekļi

Zemāk meklējiet visus Philips Skuvekļi modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik bieži man jātīra Philips skuvekļa galviņas? Apstiprināts
Philips iesaka to darīt ik pēc diviem mēnešiem. Regulāra tīrīšana pagarinās ierīces kalpošanas laiku.

Tas bija noderīgi (201)
Cik ilgi skuvekļa galviņa kalpo, pirms tā ir jānomaina? Apstiprināts
Atkarībā no lietošanas biežuma skuvekļa galviņa kalpo no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem. Lai nodrošinātu optimālu rezultātu, skuvekļa galviņu vislabāk nomainīt reizi gadā.

Tas bija noderīgi (165)
Kur es varu atrast sava Philips skuvekļa modeli un/vai sērijas numuru? Apstiprināts
Modeļa numuru var atrast ierīces aizmugurē. Dažreiz sērijas numurs atrodas arī ierīces aizmugurē, pretējā gadījumā to var atrast zem griešanas mašīnas vai matu kamerā.

Tas bija noderīgi (105)
Kāda ir atšķirība starp vibrējošām un rotējošām skuvekļa galviņām? Apstiprināts
Lielākoties tas ir atkarīgs no personīgajām vajadzībām un vēlmēm, taču kopumā var teikt, ka asmeņi vibrējošās skuvekļa galviņās kustas ātrāk un tādējādi sniedz ātrākus rezultātus. Rotējoša skuvekļa galviņa var vieglāk sasniegt noteiktas sejas zonas.

Tas bija noderīgi (86)
Kādā virzienā man vajadzētu skūsties? Apstiprināts
Vairumā gadījumu ir ieteicams skūties ar matu augšanas virzienu. Tas samazina iekaisušas ādas un ieaugušu matiņu risku.

Tas bija noderīgi (85)