Svari rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Svari zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Mani svari rāda nereāli mazu svaru, kad es uz tiem stāvu, kāpēc tā? Apstiprināts

Lai iegūtu vislabāko rezultātu, svariem jāstāv uz cietas līdzenas virsmas. Ja svari stāv, piemēram, uz paklāja, tas var ietekmēt mērījumu.

Tas bija noderīgi (2508) Lasīt vairāk

Kas ir ĶMI? Apstiprināts

ĶMI apzīmē ķermeņa masas indeksu, un to var aprēķināt, dalot jūsu svaru kilogramos ar jūsu garumu metros kvadrātā. Piemēram, kādam, kura svars ir 70 kilogrami un garums 1,75 metri, ĶMI ir 22,86. ĶMI no 18,5 līdz 25 tiek uzskatīts par veselīgu.

Tas bija noderīgi (1787) Lasīt vairāk

Akumulators manā ierīcē ir oksidēts. Vai es joprojām varu to droši lietot? Apstiprināts

Jā, ierīci joprojām var droši lietot. Pirmkārt, izņemiet oksidēto akumulatoru. Nekad neizmantojiet kailām rokām, lai to izdarītu. Pēc tam notīriet akumulatora nodalījumu ar vates tamponu, kas iemērc etiķī vai citrona sulā. Ļaujiet tai nožūt un ievietojiet jaunas baterijas.

Tas bija noderīgi (763) Lasīt vairāk

Vai es varu izmantot svarus ar slapjām kājām? Apstiprināts

Tas ir atkarīgs no mēroga. Izmantojot diagnostikas svarus, lai pareizi veiktu mērījumus, pēdām jābūt sausām.

Tas bija noderīgi (458) Lasīt vairāk