Teltis rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Teltis zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Vai varu uzglabāt telti, kad tā ir slapja? Apstiprināts

Tikai ļoti īsu laiku. Ja telti mitru uzglabā nedēļu vai ilgāk, tā var sapelēt. Tas ir kaitīgs jūsu teltij un, iespējams, arī jūsu veselībai.

Tas bija noderīgi (384) Lasīt vairāk

Kā es varu impregnēt telti? Apstiprināts

Uzceliet telti, notīriet drānu un ļaujiet tai nožūt. Uzklājiet impregnēšanas līdzekli uz auduma ar augu smidzinātāju vai citu aerosolu. Ir iespējams izmantot arī krāsošanas rullīti vai otu. Audumam jābūt pilnībā piesātinātam ar impregnēšanas līdzekli. Apstrādājiet arī telts iekšpusi. Rūpīgi notīriet visus logus ar mitru drānu. Neļaujiet impregnēšanas līdzeklim uz tā nožūt. Ļaujiet telts audumam pilnībā nožūt. Ja nepieciešams, atkārtojiet ārstēšanu.

Tas bija noderīgi (285) Lasīt vairāk

Vai es pats varu salabot plīsumu vai caurumu savas telts audeklā? Apstiprināts

Sintētiskām telšu audekliem ir pieejami īpaši pašlīmējoši auduma gabaliņi. Pielīmējiet vienu no šiem plāksteriem abās cauruma vai plīsuma pusēs. Kokvilnas telšu audekliem vai jaukta materiāla telts audekliem vislabāk ir izmantot uzlīmētus ielāpus, uz kuriem var gludināt. Tam būs nepieciešams gludeklis.

Tas bija noderīgi (218) Lasīt vairāk

Manas telts rāvējslēdzējs nedarbosies gludi, ko darīt? Apstiprināts

Kad rāvējslēdzējs darbojas nevainojami, izmantojiet sausu PTFE aerosolu vai silikona aerosolu. Nesmidziniet uz auduma un profilaktiski izsmidziniet, lai novērstu turpmākas problēmas.

Tas bija noderīgi (156) Lasīt vairāk

Telts iekšpusē ir ūdens pilieni, vai tas nozīmē, ka telts tek? Apstiprināts

Nē, tas, iespējams, ir kondensāts. Pārliecinieties, vai telts ir pareizi vēdināta, lai samazinātu kondensāta veidošanos.

Tas bija noderīgi (129) Lasīt vairāk

Kādus telts mietiņus vislabāk izmantot kādām virsmām? Apstiprināts

Zālāju vai meža virsmās varat izmantot pusapaļus vai plastmasas tapas. Uz akmeņainām virsmām jāizmanto akmens mietiņi. Uz māla virsmām varat izmantot pusapaļus, plastmasas vai universālus tapas. Uz grants virsmām nepieciešami pusapaļi vai universālie mietiņi, bet uz smiltīm – koka mietiņi.

Tas bija noderīgi (105) Lasīt vairāk

Impregnēšanas līdzeklis atstāj baltus traipus vai baltu dūmaku uz telts auduma. Ko es varu darīt ar to? Apstiprināts

Ja līdzeklis atstāj baltu dūmaku vai baltus traipus uz telts auduma, tas nozīmē, ka šajās vietās esat uzklājis vairāk impregnēšanas līdzekļa. Tas nav kaitīgs, un laika gaitā traipi bieži pazūd. Nav vēlams izmantot mazāk impregnēšanas līdzekļa, lai novērstu traipus. Lai iegūtu labus rezultātus, audumam jābūt pilnībā piesātinātam ar impregnēšanas līdzekli.

Tas bija noderīgi (97) Lasīt vairāk