Gultas rāmji rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Gultas rāmji zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāds ir minimālais matrača biezums? Apstiprināts

Visu veidu matračiem ieteicams būt vismaz 16 cm bieziem, lai nodrošinātu pietiekamu komfortu.

Tas bija noderīgi (423) Lasīt vairāk

Vai es varu izmantot dubulto matraci uz divguļamās gultas ar individuāli regulējamu redeļu gultas pamatni? Apstiprināts

Nē. Divvietīgu matraci nav iespējams novietot uz divguļamās gultas ar atsevišķu redeļu gultas pamatni, jo ir iespējama augstuma atšķirība starp abām pusēm. Katrai pusei būs nepieciešams viens matracis. Tāpat nav iespējams izmantot dubultu virsmatraču.

Tas bija noderīgi (241) Lasīt vairāk

Kāda ir atšķirība starp gultas rāmi un atsperu? Apstiprināts

Gultas rāmis satur tikai matraci, bet nesniedz amortizāciju vai cita veida komfortu. Kastes atspere ir matrača turētājs, kas ir piepildīts ar metāla spolēm. Atstarpe starp spolēm nodrošina papildu ventilāciju. Uz kastes atsperes jūs pievienojat matraci un, iespējams, virsmatraci. Atsperes un matrača kombinācija nodrošina labu svara sadalījumu un labu ventilāciju.

Tas bija noderīgi (191) Lasīt vairāk

Kāda ir atšķirība starp koka un metāla gultas rāmi? Apstiprināts

Koka gultas rāmji parasti ir izturīgāki nekā metāla gultas rāmji. Tas nozīmē, ka ar metāla gultas rāmi biežāk jāpārbauda stiprība un biežāk jāpievelk skrūves.

Tas bija noderīgi (178) Lasīt vairāk