Rokasgrāmatas produktam Trauku mašīnas

Zemāk meklējiet visus Trauku mašīnas zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kad mana trauku mazgājamā mašīna ir beigusi savu ciklu, trauks, kurā atrodas tablete, nav atvērts. Kā tas ir iespējams? Apstiprināts
Šo problēmu bieži izraisa trauki, kas bloķē trauku. Pārbaudiet to pirms trauku mazgājamās mašīnas ieslēgšanas.

Tas bija noderīgi (7797) Lasīt vairāk
Trauku mazgājamā mašīna vairs nesilda ūdeni, kāpēc tā? Apstiprināts
Visticamāk, ka sildelements ir bojāts. Lieciet to nomainīt. Šaubu gadījumā sazinieties ar ražotāju.

Tas bija noderīgi (7150) Lasīt vairāk
Vai es varu izmantot parasto sāli savā trauku mazgājamā mašīnā? Apstiprināts
Nē, parastais sāls var saturēt vielas, kas var sabojāt ierīci.

Tas bija noderīgi (3064) Lasīt vairāk
Vai man ir jāizskalo trauki pirms to ievietošanas trauku mazgājamā mašīnā? Apstiprināts
Trauku skalošana nav nepieciešama, taču ir jānoņem visi lielie, cietie un taukainie pārpalikumi. Tie laika gaitā var aizsprostot kanalizāciju.

Tas bija noderīgi (1203) Lasīt vairāk
Vai es varu atvērt trauku mazgājamo mašīnu, kamēr tā darbojas? Apstiprināts
Lielākā daļa trauku mazgājamo mašīnu ir aprīkotas ar ūdens aizturi, kas ļauj programmai nekavējoties apturēt darbību, kad tiek atvērtas durvis, un tas nozīmē, ka ūdens neiztecēs. Dažos modeļos tas laika gaitā var radīt problēmas. Izmantojot iebūvētās trauku mazgājamās mašīnas, pastāv iespēja, ka bieža trauku mazgājamās mašīnas atvēršana darbības laikā var radīt ūdens bojājumus apkārt esošajos skapjos izdalītā tvaika dēļ.

Tas bija noderīgi (931) Lasīt vairāk
Vai man vajadzētu atvērt trauku mazgājamo mašīnu pēc tam, kad tā ir beigusies, lai trauki ātrāk izžūtu? Apstiprināts
Tas ir atkarīgs no trauku mazgājamās mašīnas veida un trauku mazgājamās mašīnas atrašanās vietas. Dažas trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar funkciju, kas pēc mazgāšanas programmas izžāvē traukus. Tādā gadījumā trauku mazgājamās mašīnas atvēršanai nebūs pievienotās vērtības. Izmantojot iebūvētās trauku mazgājamās mašīnas, pastāv iespēja, ka bieža trauku mazgājamās mašīnas atvēršana darbības laikā var radīt ūdens bojājumus apkārt esošajos skapjos izdalītā tvaika dēļ.

Tas bija noderīgi (742) Lasīt vairāk
Pēc tam, kad trauku mazgājamā mašīna ir beigusi savu ciklu, plastmasas trauki joprojām ir slapji, bet pārējie nav. Kāpēc ir tā, ka? Apstiprināts
Plastmasa ir slikts siltuma vadītājs, kas ļauj produktiem ātri atdzist. Mitrums, kas paliek uz tā, iztvaiko daudz mazāk nekā, piemēram, uz keramikas vai metāla.

Tas bija noderīgi (660) Lasīt vairāk
Vai es varu pievienot trauku mazgājamo mašīnu pagarinātājam? Apstiprināts
Ierīces, kurām nepieciešams liels enerģijas daudzums, piemēram, trauku mazgājamās mašīnas, nevar pievienot visiem pagarinātājiem. Skatiet, kāds ir trauku mazgājamās mašīnas enerģijas patēriņš, kas norādīts vatos, un pārbaudiet, vai pagarinātājs to var apstrādāt. Ir pagarinātāji ar biezākiem kabeļiem, kas ir izgatavoti, lai apstrādātu lielākas ierīces.

Tas bija noderīgi (601) Lasīt vairāk
Vai es varu ievietot trauku mazgājamajā mašīnā koka priekšmetus, piemēram, lāpstiņas un griešanas dēļus? Apstiprināts
Nē. Trauku mazgājamā mašīnā koka priekšmeti var tikt bojāti vai deformēti. Turklāt brīvās koksnes šķiedras var sabojāt trauku mazgājamo mašīnu. Koka griešanas dēļi bieži tiek izgatavoti ar līmi, kas var atdalīties, vairākas reizes atrodoties trauku mazgājamā mašīnā.

Tas bija noderīgi (601) Lasīt vairāk
Vai es varu likt pannas ar teflonu trauku mazgājamajā mašīnā? Apstiprināts
Jā tu vari. Tomēr panna nolietosies ātrāk nekā tad, ja to tīra ar rokām. Tīrot pannu ar teflonu ar rokām, nekad neizmantojiet berzi, bet izmantojiet mīkstu sūkli vai drānu.

Tas bija noderīgi (600) Lasīt vairāk
Vai tā ir problēma, ka trauku mazgājamās mašīnas iekšpusē ir skrāpējumi uz metāla? Apstiprināts
Lielākajai daļai trauku mazgājamo mašīnu iekšpuse ir izgatavota no nerūsējošā tērauda un nav skrāpēta.

Tas bija noderīgi (600) Lasīt vairāk