Rokasgrāmatas produktam BEKO Veļas žāvētāji

Zemāk meklējiet visus BEKO Veļas žāvētāji modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāpēc mana žāvētāja cilindrs ir lielāks nekā manas veļas mašīnas cilindrs, lai gan tiem ir tāda pati ietilpība? Apstiprināts
Lai pareizi izžāvētu veļu, žāvētājā ir nepieciešams gaiss. Tam ir nepieciešama vieta, un tāpēc cilindram ir jābūt lielākam.

Tas bija noderīgi (2870) Lasīt vairāk
Kāda ir atšķirība starp kondensatora žāvētāju un ventilācijas žāvētāju? Apstiprināts
Kondensatora žāvētājā kondensētie ūdens tvaiki tiek novadīti un savākti iekšējā rezervuārā. Ventilētā žāvētājā karstais, mitrais gaiss tiek izvadīts caur šļūteni, piemēram, pa logu. Ventilācijas žāvētājs ir lētāks nekā kondensatora žāvētājs

Tas bija noderīgi (720) Lasīt vairāk
Vai es varu sakraut žāvētāju un veļas mašīnu? Apstiprināts
Parasti ir iespējams tieši sakraut žāvētāju un veļas mašīnu tieši vienu virs otra. Tas darbojas tikai ar priekšpuses iekraušanas modeļiem. Tomēr, lai to izdarītu, ieteicams izmantot pieguļošu piederumu. Tas novērsīs mašīnu vibrāciju un nokrišanu, kā arī novērsīs apakšējās mašīnas bojājumus.

Tas bija noderīgi (566) Lasīt vairāk
Vai es varu savienot žāvētāju ar pagarinātāju? Apstiprināts
Ierīces, kurām nepieciešams liels enerģijas daudzums, piemēram, žāvētāju, nevar pievienot visiem pagarinātājiem. Skatiet, kāds ir žāvētāja enerģijas patēriņš, kas norādīts vatos, un pārbaudiet, vai pagarinātājs to var izturēt. Ir pagarinātāji ar biezākiem kabeļiem, kas ir izgatavoti, lai apstrādātu lielākas ierīces.

Tas bija noderīgi (431) Lasīt vairāk
Kāda ir atšķirības lietošanā starp veļas mazgājamo mašīnu-žāvējamo mašīnu un atsevišķu veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju? Apstiprināts
Veļas-žāvējamās mašīnas lielākā priekšrocība ir tā, ka tā aizņem mazāk vietas. Tomēr atsevišķs žāvētājs varēs žāvēt vairāk nekā veļas mazgājamā mašīna. Arī veļas mazgājamā mašīna-žāvējamā mašīna patērē salīdzinoši vairāk enerģijas un prasa vairāk laika.

Tas bija noderīgi (428) Lasīt vairāk
Kur es varu atrast sava BEKO žāvētāja modeļa numuru? Apstiprināts
Modeļa un sērijas numurs ir norādīts uz etiķetes uz durvju iekšējās malas. Tas pats attiecas uz visiem BEKO žāvētājiem.

Tas bija noderīgi (75) Lasīt vairāk