Rokasgrāmata Oras 1804 Vega Ūdens maisītājs

Nepieciešama rokasgrāmata savam Oras 1804 Vega Ūdens maisītājs? Zemāk var apskatīt un bez maksas lejupielādēt PDF rokasgrāmatu latviešu valodā. Šim produktam pašlaik ir 1 bieži uzdots jautājums, 1 komentārs un 0 balsis. Ja šī nav jūsu vēlamā rokasgrāmata, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Rokasgrāmata

Installation and Maintenance Guide
Oras Vega
Lejupielādēt rokasgrāmatu latviešu valodā (PDF, 2.79 MB)
(Apsveriet ietekmi uz vidi un drukājiet šo rokasgrāmatu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešami)

Vērtējums

Paziņojiet mums, ko jūs domājat par Oras 1804 Vega Ūdens maisītājs, novērtējot produktu. Vai vēlaties dalīties pieredzē ar šo produktu vai uzdot jautājumu? Ievadiet savu komentāru lapas apakšdaļā.
Vai esat apmierināts ar Oras 1804 Vega Ūdens maisītājs?
Novērtējiet šo produktu pirmais
0 vērtējumi

Pievienoties sarunai par šo produktu

Šeit varat dalīties savās domās par Oras 1804 Vega Ūdens maisītājs. Ja jums ir jautājumi, vispirms rūpīgi izlasiet rokasgrāmatu. Rokasgrāmatu var pieprasīt, izmantojot mūsu saziņas veidlapu.

Carlo D'Agnolo 23-10-2021
Viens no diviem izlietnes krāniem turpina lēni, bet vienmērīgi pilēt. Ko es varu darīt lietas labā? Vai jaucējkrāna rokturī vēl jāpievelk skrūve? Es to jau vienreiz esmu darījis. Celtnis ir apmēram 20 gadus vecs. Vai arī man kaut kas jāaizstāj. Tas ir krāna variants ar izvelkamu dušas galvu.

atbildēt | Tas bija noderīgi (0) (Tulkojis Google)

Vairāk par šo rokasgrāmatu

Mēs saprotam, ka ir patīkami, ka jūsu Oras 1804 Vega Ūdens maisītājs ir papīra rokasgrāmata. Jūs vienmēr varat lejupielādēt rokasgrāmatu no mūsu vietnes un pats to izdrukāt. Ja vēlaties saņemt oriģinālo rokasgrāmatu, iesakām sazināties ar Oras. Viņi varētu nodrošināt oriģinālu rokasgrāmatu. Vai meklējat sava Oras 1804 Vega Ūdens maisītājs rokasgrāmatu citā valodā? Izvēlieties vēlamo valodu mūsu mājaslapā un meklējiet modeļa numuru, lai redzētu, vai tas ir pieejams.

Specifikācijas

Zīmols Oras
Modelis 1804 Vega
Kategorija Ūdens maisītāji
Faila veids PDF
Faila lielums 2.79 MB

Visas rokasgrāmatas par Oras Ūdens maisītāji
Citas Ūdens maisītāji rokasgrāmatas

Bieži uzdotie jautājumi par Oras 1804 Vega Ūdens maisītājs

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Ūdens no krāna kļūs tikai remdens, ko darīt? Apstiprināts

Pieņemot, ka ar siltā ūdens piegādi nav problēmu, jaucējkrānā var būt minerālu uzkrāšanās. Tas var traucēt temperatūras regulēšanu. Ir arī iespējams, ka mehānisms iekšpusē jaucējkrānu tas ir bojāts. Tādā gadījumā tas, iespējams, būs jānomaina.

Tas bija noderīgi (433) Lasīt vairāk

Saistītie produkti

Saistītās kategorijas