AEG Finierzāģi rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus AEG Finierzāģi modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Uz kādiem materiāliem es varu izmantot savu finierzāģi? Apstiprināts

Maināmo asmeņu dēļ finierzāģus var izmantot gandrīz visiem materiāliem. Finierzāģus pārsvarā izmanto izliekumu un stūru zāģēšanai.

Tas bija noderīgi (442) Lasīt vairāk

Vai, lietojot finierzāģi, man ir jāvalkā acu aizsargi? Apstiprināts

Jā. Zāģēšanas laikā var uzlidot mazas daļiņas. Kad tie nonāk acī, tie var izraisīt neatgriezeniskus acu bojājumus. Tāpēc vienmēr ir nepieciešams valkāt acu aizsargus.

Tas bija noderīgi (217) Lasīt vairāk

Vai es varu glabāt elektroinstrumentus šķūnī vai garāžā? Apstiprināts

Parasti elektroinstrumentus var glabāt šķūnī vai garāžā, pat ja tas dažreiz tur sasalst. Tomēr elektroinstrumenta kalpošanas laikam labāk to uzglabāt sausā vietā bez lielām temperatūras svārstībām. Šķūnī vai garāžā temperatūras atšķirības var izraisīt kondensāta veidošanos, kas var izraisīt rūsu. Turklāt instrumenti, kas darbojas ar baterijām, kalpo īsāku laiku un neuzlādējas tik labi ļoti zemā temperatūrā. Lai pārliecinātos, kā jūsu elektroinstruments ir jāuzglabā, vienmēr rūpīgi izlasiet lietotāja rokasgrāmatu.

Tas bija noderīgi (64) Lasīt vairāk

Vai man ir jāvalkā dzirdes aizsarglīdzekļi, lietojot finierzāģi? Apstiprināts

Jā, vajadzētu. Lai gan finierzāģa radītā trokšņa daudzums dažādiem zīmoliem un modeļiem var atšķirties, ilgstoša skaļa trokšņa iedarbība var izraisīt neatgriezeniskus dzirdes bojājumus. Tāpēc ir ieteicams valkāt dzirdes aizsarglīdzekļus.

Tas bija noderīgi (41) Lasīt vairāk

Jaunākie komentāri

Rokasgrāmata AEG STEP 1200 X Finierzāģis
Gaspard 06-11-2023
Šī mašīna ir lieliska!


(Tulkojis Google)
AEG STEP 1200 X Finierzāģis
Rokasgrāmata AEG STEP 100 X Finierzāģis
Bruno 02-05-2023
Sveiki. Daļa, kas ir savienota iekšpusē ar slēdzi, burtiski uzsprāga. Tas ir kā balts cilindrisks transformators vai kaut kas tamlīdzīgs- (atvainojiet manu nezināšanu) un es gribētu zināt, vai ir eksplodēts skats, lai uzzinātu, kas tas ir un kur to iegādāties. Liels tev paldies


(Tulkojis Google)
AEG STEP 100 X Finierzāģis
Rokasgrāmata AEG STEP 800 X Finierzāģis
Ken 04-06-2020
Man ir step800x finierzāģis, kurā ievietoju dažas jaunas detaļas Bet ir pavasaris, es nezinu, kur tas iet Vai tu vari palīdzēt


(Tulkojis Google)
AEG STEP 800 X Finierzāģis
Rokasgrāmata AEG STEP 800 X Finierzāģis
Mike P 14-05-2020
Vai ir kāda iespēja man nosūtīt AEG Step 800x iekšējo daļu diagrammu, jo es varu redzēt, kur nomainīt minēto tapu?


(Tulkojis Google)
AEG STEP 800 X Finierzāģis
Rokasgrāmata AEG STEP 800 X Finierzāģis
Mike P 14-05-2020
Atverot mašīnu, lai pārbaudītu slēdzi, tapai līdzīga daļa izkrita. Forma ir trīs ceturtdaļas no ceļa ir kā pusmēness, un pārējā daļa ir pilnīgi apaļa. Lūdzu, palīdziet


(Tulkojis Google)
AEG STEP 800 X Finierzāģis