FERM Finierzāģi rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus FERM Finierzāģi modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Uz kādiem materiāliem es varu izmantot savu finierzāģi? Apstiprināts

Maināmo asmeņu dēļ finierzāģus var izmantot gandrīz visiem materiāliem. Finierzāģus pārsvarā izmanto izliekumu un stūru zāģēšanai.

Tas bija noderīgi (442) Lasīt vairāk

Vai, lietojot finierzāģi, man ir jāvalkā acu aizsargi? Apstiprināts

Jā. Zāģēšanas laikā var uzlidot mazas daļiņas. Kad tie nonāk acī, tie var izraisīt neatgriezeniskus acu bojājumus. Tāpēc vienmēr ir nepieciešams valkāt acu aizsargus.

Tas bija noderīgi (216) Lasīt vairāk

Vai es varu glabāt elektroinstrumentus šķūnī vai garāžā? Apstiprināts

Parasti elektroinstrumentus var glabāt šķūnī vai garāžā, pat ja tas dažreiz tur sasalst. Tomēr elektroinstrumenta kalpošanas laikam labāk to uzglabāt sausā vietā bez lielām temperatūras svārstībām. Šķūnī vai garāžā temperatūras atšķirības var izraisīt kondensāta veidošanos, kas var izraisīt rūsu. Turklāt instrumenti, kas darbojas ar baterijām, kalpo īsāku laiku un neuzlādējas tik labi ļoti zemā temperatūrā. Lai pārliecinātos, kā jūsu elektroinstruments ir jāuzglabā, vienmēr rūpīgi izlasiet lietotāja rokasgrāmatu.

Tas bija noderīgi (64) Lasīt vairāk

Vai man ir jāvalkā dzirdes aizsarglīdzekļi, lietojot finierzāģi? Apstiprināts

Jā, vajadzētu. Lai gan finierzāģa radītā trokšņa daudzums dažādiem zīmoliem un modeļiem var atšķirties, ilgstoša skaļa trokšņa iedarbība var izraisīt neatgriezeniskus dzirdes bojājumus. Tāpēc ir ieteicams valkāt dzirdes aizsarglīdzekļus.

Tas bija noderīgi (41) Lasīt vairāk

Jaunākie komentāri

Rokasgrāmata FERM JSM1014 Finierzāģis
Jan Verhoeven 29-11-2023
Man ir Ferm finierzāģis, kura ogles birstes ir nolietotas. Tips JSM1014 JIGSAW industrial, es nezinu, uz kurām oglekļa sukām tas attiecas Vai jūs, lūdzu, atsūtiet man informāciju un iespējamās izmaksas Jans Verhovens Ranonkelstraat 1 5595ED Leende


(Tulkojis Google)
FERM JSM1014 Finierzāģis
Rokasgrāmata FERM JSM1014 Finierzāģis
Jan Verhoeven 29-11-2023
Mana Ferm finierzāģa JSM 1014 JigSaw ogles birstes ir nolietotas. Rūpnieciskais Gribētos jaunus, bet nevaru atrast pareizo informāciju par nepieciešamo. Vai varat man par to informēt vai atsūtīt jaunus? Sveicieni Jans Verhovens


(Tulkojis Google)
FERM JSM1014 Finierzāģis