Rotējošie āmuri rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Rotējošie āmuri zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāda ir atšķirība starp triecienurbi un āmuru? Apstiprināts

Triecienurbjus var izmantot caurumu urbšanai ķieģeļu un javas sienās. Caurumu urbšanai betona sienās nepieciešams rotējošais āmurs.

Tas bija noderīgi (196) Lasīt vairāk

Ko nozīmē džouls (J) attiecībā uz rotējošiem āmuriem? Apstiprināts

Džoula skaitlis norāda uz rotējošā āmura trieciena enerģiju. Lai betonā urbtu parastus caurumus, pietiek ar 2,2 J āmuru.

Tas bija noderīgi (131) Lasīt vairāk

Vai man ir jāvalkā dzirdes aizsardzības līdzekļi, lietojot urbi? Apstiprināts

Jā, vajadzētu. Lai gan urbjmašīnas radītā trokšņa daudzums var atšķirties atkarībā no zīmola un modeļa, ilgstoša skaļa trokšņa iedarbība var izraisīt neatgriezeniskus dzirdes bojājumus. Tāpēc ir ieteicams valkāt dzirdes aizsarglīdzekļus.

Tas bija noderīgi (88) Lasīt vairāk

Vai es varu glabāt elektroinstrumentus šķūnī vai garāžā? Apstiprināts

Parasti elektroinstrumentus var glabāt šķūnī vai garāžā, pat ja tas dažreiz tur sasalst. Tomēr elektroinstrumenta kalpošanas laikam labāk to uzglabāt sausā vietā bez lielām temperatūras svārstībām. Šķūnī vai garāžā temperatūras atšķirības var izraisīt kondensāta veidošanos, kas var izraisīt rūsu. Turklāt instrumenti, kas darbojas ar baterijām, kalpo īsāku laiku un neuzlādējas tik labi ļoti zemā temperatūrā. Lai pārliecinātos, kā jūsu elektroinstruments ir jāuzglabā, vienmēr rūpīgi izlasiet lietotāja rokasgrāmatu.

Tas bija noderīgi (16) Lasīt vairāk