Lego rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Lego tematiskos produktus, kam ir pieejamas montāžas instrukcijas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā tematiskā produkta? Sazinieties ar mums.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Manam komplektam trūkst lego klucīša, kur var pasūtīt rezerves? Apstiprināts

Lego ir serviss, kurā varat pasūtīt atsevišķus klucīšus vai sazināties ar viņiem, ja komplektā trūkst kāda klucīša. Apskatiet viņu vietni, lai iegūtu plašāku informāciju.

Tas bija noderīgi (4688) Lasīt vairāk

Kā es varu novērst savu Lego rotaļlietu krāsas maiņu? Apstiprināts

Divi lielākie Lego rotaļlietu plastmasas krāsas maiņas faktori ir ilgstoša saules gaismas iedarbība un cigarešu dūmi. Uzglabājot Playmobil, mēģiniet tos samazināt līdz minimumam.

Tas bija noderīgi (1795) Lasīt vairāk

Kāds ir labākais veids, kā tīrīt Lego klucīšus? Apstiprināts

Lego iesaka ķieģeļus tīrīt ar rokām, izmantojot nedaudz ūdens (ne siltāks par 40°C) un maigu mazgāšanas līdzekli. Nekad neievietojiet ķieģeļus veļas mašīnā vai trauku mazgājamā mašīnā. Pēc tam ļaujiet ķieģeļiem nožūt. Elektriskās daļas var tīrīt tikai ar sausu drānu.

Tas bija noderīgi (1673) Lasīt vairāk

Pēc jauna Lego komplekta izveidošanas man vienmēr paliek daži mazi gabaliņi. Vai es aizmirsu tos izmantot? Apstiprināts

Nē, daudzi jauni Lego komplekti nodrošina rezerves daļas mazākiem gabaliem.

Tas bija noderīgi (1409) Lasīt vairāk

Kāds ir labākais veids, kā uzlīmēt uzlīmes uz Lego? Apstiprināts

Lai varētu pārvietot uzlīmes, ir ieteicams uzklāt stikla tīrīšanas līdzekli vietā, kur vēlaties uzlīmēt uzlīmi. Kad uzlīme atrodas pareizajā vietā, ļaujiet tai nožūt, un tā pielīps.

Tas bija noderīgi (1217) Lasīt vairāk

Kur es varu atrast sava Lego komplekta daļu sarakstu? Apstiprināts

Daudzās mūsdienu Lego instrukcijās bukleta beigās ir iekļauts detaļu saraksts. Vairāku bukletu gadījumā sarakstu var atrast PDF faila vidū.

Tas bija noderīgi (1164) Lasīt vairāk

Vai Lego un Duplo klucīšus var izmantot kopā? Apstiprināts

Jā, Lego un Duplo klucīši ir saderīgi. Lego klucīši der uz Duplo klucīšiem ar dobajām kniedēm. Duplo klucīši vislabāk iederas uz lielākiem Lego klucīšiem un var atdalīties no mazākiem Lego klucīšiem.

Tas bija noderīgi (1046) Lasīt vairāk

No kāda vecuma Lego ir piemērots spēlēšanai? Apstiprināts

Lielākā daļa Lego komplektu ir piemēroti spēlēšanai no 4 gadu vecuma, jo tajos ietilpst mazās detaļas. Īpašā Duplo tēma ir piemērota bērniem no 1,5 gadu vecuma. Uz kastes vienmēr ir norādīts ieteicamais vecums.

Tas bija noderīgi (982) Lasīt vairāk

Kur es varu atrast vairāk informācijas par savu Lego komplektu vai Lego daļu? Apstiprināts

Ja vēlaties uzzināt par Lego komplektu vai daļu, piemēram, gadu, no kura tas ir izgatavots, cik komplektā ir komplekta gabalu, rezerves daļas vai kādos citos komplektos var atrast kādu noteiktu detaļu, BrickLink.com ir labākā vieta. BrickLink.com ir vietne ar gandrīz visu informāciju par Lego komplektiem un daļām, un tā ir daļa no Lego grupas.

Tas bija noderīgi (74) Lasīt vairāk