Playmobil rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Playmobil tematiskos produktus, kam ir pieejamas montāžas instrukcijas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā tematiskā produkta? Sazinieties ar mums.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kā es varu novērst Playmobil rotaļlietu krāsas maiņu? Apstiprināts

Divi lielākie Playmobil rotaļlietu plastmasas krāsas maiņas faktori ir ilgstoša saules gaismas un cigarešu dūmu iedarbība. Uzglabājot Playmobil, mēģiniet tos samazināt līdz minimumam.

Tas bija noderīgi (972) Lasīt vairāk

Kāds ir labākais Playmobil detaļu tīrīšanas veids? Apstiprināts

Playmobil iesaka tīrīt gabalus ar rokām ar siltu ūdeni vai mitru drānu, iespējams, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli. Nekad neievietojiet ķieģeļus veļas mašīnā vai trauku mazgājamā mašīnā. Pēc tam ļaujiet ķieģeļiem nožūt. Elektriskās daļas var tīrīt tikai ar sausu drānu.

Tas bija noderīgi (743) Lasīt vairāk

No kāda vecuma Playmobil ir piemērots spēlēšanai? Apstiprināts

Lielākā daļa Playmobil komplektu ir piemēroti spēlēšanai no 4 gadu vecuma, jo tajos ir iekļautas mazas detaļas. Īpašā 1.2.3. tēma ir piemērota bērniem no 1,5 gadu vecuma. Uz kastes vienmēr ir norādīts ieteicamais vecums.

Tas bija noderīgi (435) Lasīt vairāk