Rokasgrāmata Samsung WF-F1262 Veļas mašīna

Nepieciešama rokasgrāmata Samsung WF-F1262 Veļas mašīna produktam? Zemāk varat bez maksas skatīt un lejupielādēt rokasgrāmatu PDF formātā. Turpat atradīsit arī bieži uzdotos jautājumus, produkta vērtējumu un lietotāju atsauksmes, lai jūs varētu optimāli izmantot savu produktu. Ja šī nav vajadzīgā rokasgrāmata, sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Rokasgrāmata

pdf2htmlEX
Lejupielādēt rokasgrāmatu latviešu valodā (PDF, 35.82 MB)
(Apsveriet ietekmi uz vidi un drukājiet šo rokasgrāmatu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešami)

Vērtējums

Paziņojiet mums, ko jūs domājat par Samsung WF-F1262 Veļas mašīna, novērtējot produktu. Vai vēlaties dalīties pieredzē ar šo produktu vai uzdot jautājumu? Ievadiet savu komentāru lapas apakšdaļā.
Vai esat apmierināts ar Samsung WF-F1262 Veļas mašīna?
Novērtējiet šo produktu pirmais
0 vērtējumi

Vairāk par šo rokasgrāmatu

Mēs saprotam, ka ir patīkami, ka jūsu Samsung WF-F1262 Veļas mašīna ir papīra rokasgrāmata. Jūs vienmēr varat lejupielādēt rokasgrāmatu no mūsu vietnes un pats to izdrukāt. Ja vēlaties saņemt oriģinālo rokasgrāmatu, iesakām sazināties ar Samsung. Viņi varētu nodrošināt oriģinālu rokasgrāmatu. Vai meklējat sava Samsung WF-F1262 Veļas mašīna rokasgrāmatu citā valodā? Izvēlieties vēlamo valodu mūsu mājaslapā un meklējiet modeļa numuru, lai redzētu, vai tas ir pieejams.

Specifikācijas

Zīmols Samsung
Modelis WF-F1262
Kategorija Veļas mašīnas
Faila veids PDF
Faila lielums 35.82 MB

Visas rokasgrāmatas par Samsung Veļas mašīnas
Citas Veļas mašīnas rokasgrāmatas

Bieži uzdotie jautājumi par Samsung WF-F1262 Veļas mašīna

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Mana veļas mašīna neieslēdzas, nospiežot starta pogu. Ko darīt? Apstiprināts
Daudzos gadījumos veļas mazgājamās mašīnas durvis nav pareizi aizvērtas. Atveriet un aizveriet durvis un mēģiniet vēlreiz.

Tas bija noderīgi (22507) Lasīt vairāk
Mana veļas mašīna neiztukšojas, ko darīt? Apstiprināts
Galvenais iemesls, kāpēc veļas mašīna neizplūst, ir sūkņa vai iztukšošanas šļūtenes aizsprostojums. Ja jūsu veļas mašīnai ir piekļuve šīm daļām, mēģiniet novērst visus aizsprostojumus. Ja tas neatrisina problēmu vai ja jums nav piekļuves šīm daļām, sazinieties ar mehāniķi vai ražotāju.

Tas bija noderīgi (22003) Lasīt vairāk
Manā veļas mašīnā neplūst ūdens. Ko darīt? Apstiprināts
Pārbaudiet, vai ūdens ieplūdes atvere ir atvērta un vai ūdens ieplūdes šļūtenē nav salocījumu. Ja tas neatrisina problēmu, sazinieties ar ražotāju.

Tas bija noderīgi (8617) Lasīt vairāk
Manas veļas mazgājamās mašīnas durvis neatveras, ko darīt? Apstiprināts
Var būt vairāki iemesli. Visbiežākais iemesls ir filtra aizsērēšana. Atvienojiet ierīci no elektrotīkla un pārbaudiet filtru. Ja nepieciešams, noņemiet visus aizsprostojumus. Filtra atrašanās vieta ir atšķirīga atkarībā no modeļa. Iespējams arī, ka ir speciāla svira durvju atvēršanai. Ja šīs iespējas nepalīdz, pēdējā iespēja ir atvienot ierīci no elektrotīkla uz 30-60 minūtēm un mēģināt atvērt durvis pēc tam. Ja tas nedarbojas, sazinieties ar ražotāju vai mehāniķi.

Tas bija noderīgi (7045) Lasīt vairāk
Mana veļas mašīna rada lielu troksni un/vai vibrē skaļi. Ko es varu darīt lietas labā? Apstiprināts
Iespējams, veļas mašīna nav nolīdzināta. To var izdarīt, pielāgojot pēdas, lai tās būtu ideāli līdzenas. Problēmu var izraisīt arī daudz drēbju ievietošana mašīnā. Ja tie nav jūsu problēmas cēlonis, sazinieties ar ražotāju.

Tas bija noderīgi (6171) Lasīt vairāk
Kurā nodalījumā jāievieto mazgāšanas līdzeklis? Apstiprināts
Lielākajai daļai veļas mašīnu ir 3 mazgāšanas līdzekļa nodalījumi. Šie nodalījumi bieži ir apzīmēti ar I, II un *, lai parādītu, kur nonāk mazgāšanas līdzeklis. I nodalījums tiek izmantots priekšmazgāšanas ciklam, II nodalījums ir paredzēts galvenajam mazgāšanas ciklam un * ir paredzēts veļas mīkstinātājam. Visbiežāk izmanto II nodalījumu.

Tas bija noderīgi (4164) Lasīt vairāk
Mana veļas mazgājamā mašīna smaržo, ko es varu darīt ar to? Apstiprināts
Ir veļas mazgājamās mašīnas ar pašattīrīšanās funkcijām. Ja šīs funkcijas nav pieejamas, varat pievienot 100 ml baltā etiķa vai 100 g sodas kristālu un likt veļas mašīnai darbināt programmu 90 ℃.

Tas bija noderīgi (3377) Lasīt vairāk
Vai es varu pievienot veļas mašīnu siltā ūdens izvadam? Apstiprināts
Lai gan veļas mazgājamās mašīnas, iespējams, spēj uzņemt ūdeni līdz 65°C, lielākā daļa ražotāju to neiesaka. Ir mazgāšanas cikli, kuros īpaši izmanto aukstu ūdeni. Šādos gadījumos silts ūdens var kaitēt jūsu mazgāšanas cikla rezultātiem. Tāpat daudzas veļas mašīnas ir paredzētas pievienošanai aukstā ūdens izvadam.

Tas bija noderīgi (2769) Lasīt vairāk
Kam jāpievērš uzmanība, pārvietojot veļas mašīnu? Apstiprināts
Pārvietojot veļas mašīnu, nostipriniet cilindru. Varat izmantot katras veļas mazgājamās mašīnas komplektācijā iekļauto transportēšanas skrūvi, kas neļaus cilindram pārvietoties mašīnas iekšpusē. Jums arī jāiztukšo viss ūdens.

Tas bija noderīgi (1325) Lasīt vairāk
Vai es varu sakraut žāvētāju un veļas mašīnu? Apstiprināts
Parasti ir iespējams tieši sakraut žāvētāju un veļas mašīnu tieši vienu virs otra. Tas darbojas tikai ar priekšpuses iekraušanas modeļiem. Tomēr, lai to izdarītu, ieteicams izmantot pieguļošu piederumu. Tas novērsīs mašīnu vibrāciju un nokrišanu, kā arī novērsīs apakšējās mašīnas bojājumus.

Tas bija noderīgi (1043) Lasīt vairāk
Kāda ir atšķirības lietošanā starp veļas mazgājamo mašīnu-žāvējamo mašīnu un atsevišķu veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju? Apstiprināts
Veļas-žāvējamās mašīnas lielākā priekšrocība ir tā, ka tā aizņem mazāk vietas. Tomēr atsevišķs žāvētājs varēs žāvēt vairāk nekā veļas mazgājamā mašīna. Arī veļas mazgājamā mašīna-žāvējamā mašīna patērē salīdzinoši vairāk enerģijas un prasa vairāk laika.

Tas bija noderīgi (1043) Lasīt vairāk
Vai es varu pievienot veļas mašīnu pagarinātājam? Apstiprināts
Ierīces, kurām nepieciešams liels enerģijas daudzums, piemēram, veļas mašīna, nevar pievienot visiem pagarinātājiem. Skatiet, kāds ir veļas mazgājamās mašīnas enerģijas patēriņš, kas norādīts vatos, un pārbaudiet, vai pagarinātājs to var izturēt. Ir pagarinātāji ar biezākiem kabeļiem, kas ir izgatavoti, lai apstrādātu lielākas ierīces.

Tas bija noderīgi (1043) Lasīt vairāk
Mana Samsung veļas mašīna parāda UE kļūdu. Ko tas nozīmē? Apstiprināts
Šī kļūda ir saistīta ar veļas mazgājamās mašīnas līdzsvaru. To var izraisīt pārmērīga mazgāšanas mašīna mašīnā. Samaziniet slodzi un mēģiniet vēlreiz. Ja problēma joprojām pastāv, jums jāsazinās ar ražotāju.

Tas bija noderīgi (226) Lasīt vairāk
Mana Samsung veļas mašīna parāda HE kļūdu. Ko tas nozīmē? Apstiprināts
HE kļūda nozīmē, ka jūsu veļas mašīnai ir apkures problēma. Atvienojiet ierīci no barošanas avota uz 20 minūtēm. Pievienojiet to vēlreiz un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta. Ja nē, jums jāsazinās ar ražotāju.

Tas bija noderīgi (151) Lasīt vairāk
Manai Samsung veļas mašīnai ir Eco Bubble, ko tas nozīmē? Apstiprināts
Eco Bubble ir funkcija, ko var atrast daudzās Samsung veļas mašīnās. Tā ir tehnoloģija, kas liek mazgāšanas līdzeklim un ūdenim kļūt par putām, pievienojot skābekli zem augsta spiediena. Radītie burbuļi spēj rūpīgi mazgāt drēbes zemā temperatūrā.

Tas bija noderīgi (151) Lasīt vairāk

Pievienoties sarunai par šo produktu

Šeit varat dalīties savās domās par Samsung WF-F1262 Veļas mašīna. Ja jums ir jautājumi, vispirms rūpīgi izlasiet rokasgrāmatu. Rokasgrāmatu var pieprasīt, izmantojot mūsu saziņas veidlapu.

Rokasgrāmata Samsung WF-F1262 Veļas mašīna