Rokasgrāmata SilverCrest IAN 430722 Rokas putekļsūcējs

Nepieciešama rokasgrāmata savam SilverCrest IAN 430722 Rokas putekļsūcējs? Zemāk var apskatīt un bez maksas lejupielādēt PDF rokasgrāmatu latviešu valodā. Šim produktam pašlaik ir 3 bieži uzdotie jautājumi, 0 komentāri un 0 balsis. Ja šī nav jūsu vēlamā rokasgrāmata, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Rokasgrāmata

CORDLESS WET & DRY HAND-HELD VACUUM CLEANER
SAS 7.4 LI E4
AKKU-HANDSTAUBSAUGER
Bedienungsanleitung
IAN 430722_2301
AKU-KÄSITOLMUIMEJA
Kasutusjuhend
AR AKUMULATORU DARBINĀMS
PUTEKĻU SŪCĒJS
Lietošanas pamācība
Lejupielādēt rokasgrāmatu latviešu valodā (PDF, 0.86 MB)
(Apsveriet ietekmi uz vidi un drukājiet šo rokasgrāmatu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešami)

Vērtējums

Paziņojiet mums, ko jūs domājat par SilverCrest IAN 430722 Rokas putekļsūcējs, novērtējot produktu. Vai vēlaties dalīties pieredzē ar šo produktu vai uzdot jautājumu? Ievadiet savu komentāru lapas apakšdaļā.
Vai esat apmierināts ar SilverCrest IAN 430722 Rokas putekļsūcējs?
Novērtējiet šo produktu pirmais
0 vērtējumi

Pievienoties sarunai par šo produktu

Šeit varat dalīties savās domās par SilverCrest IAN 430722 Rokas putekļsūcējs. Ja jums ir jautājumi, vispirms rūpīgi izlasiet rokasgrāmatu. Rokasgrāmatu var pieprasīt, izmantojot mūsu saziņas veidlapu.

Vairāk par šo rokasgrāmatu

Mēs saprotam, ka ir patīkami, ka jūsu SilverCrest IAN 430722 Rokas putekļsūcējs ir papīra rokasgrāmata. Jūs vienmēr varat lejupielādēt rokasgrāmatu no mūsu vietnes un pats to izdrukāt. Ja vēlaties saņemt oriģinālo rokasgrāmatu, iesakām sazināties ar SilverCrest. Viņi varētu nodrošināt oriģinālu rokasgrāmatu. Vai meklējat sava SilverCrest IAN 430722 Rokas putekļsūcējs rokasgrāmatu citā valodā? Izvēlieties vēlamo valodu mūsu mājaslapā un meklējiet modeļa numuru, lai redzētu, vai tas ir pieejams.

Specifikācijas

Zīmols SilverCrest
Modelis IAN 430722
Kategorija Rokas putekļsūcēji
Faila veids PDF
Faila lielums 0.86 MB

Visas rokasgrāmatas par SilverCrest Rokas putekļsūcēji
Citas Rokas putekļsūcēji rokasgrāmatas

Bieži uzdotie jautājumi par SilverCrest IAN 430722 Rokas putekļsūcējs

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāds ir mana SilverCrest produkta modeļa numurs? Apstiprināts

Lai gan dažiem SilverCrest produktiem ir alternatīvs modeļa numurs, visiem tiem ir IAN numurs, ar kuru var identificēt produktu.

Tas bija noderīgi (3341) Lasīt vairāk

Vai es varu izmantot parasto putekļu sūcēju, lai uzsūktu pelnus? Apstiprināts

Nē, tas absolūti nav iespējams. Pelni, kas šķiet atdzisuši, iekšpusē joprojām var būt silti vai pat karsti. Parasts putekļsūcējs tam nav paredzēts un var izraisīt ugunsgrēku. Arī parasto putekļsūcēju filtri ne vienmēr ir piemēroti ārkārtīgi mazu daļiņu, piemēram, pelnu, aizturēšanai. Pēc tam tas var sasniegt putekļsūcēja motoru un izraisīt bojājumus.

Tas bija noderīgi (31) Lasīt vairāk

Kas ir HEPA? Apstiprināts

HEPA ir saīsinājums no High-Efficiency Particulate Air. Daudziem putekļu sūcējiem ir HEPA filtrs. HEPA filtrs aizturēs vismaz 85% un ne vairāk kā 99,999995% no visām daļiņām, kuru izmērs ir 0,3 mikrometri (µm) un vairāk.

Tas bija noderīgi (29) Lasīt vairāk
Rokasgrāmata SilverCrest IAN 430722 Rokas putekļsūcējs

Saistītie produkti

Saistītās kategorijas