Rokasgrāmatas produktam Eliptiskie trenažieri

Zemāk meklējiet visus Eliptiskie trenažieri zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāda ir atšķirība starp krosa trenažieri ar spararatu priekšpusē vai aizmugurē? Apstiprināts
Krosa trenažieri ar spararatu aizmugurē bieži ir mazāki. Uz šiem cross-trenažieriem parasti var veikt arī mazākus soļus. Kad spararats atrodas priekšā, krosa trenažieris parasti ir lielāks un ļauj spert lielākus soļus.

Tas bija noderīgi (163) Lasīt vairāk
Kādi muskuļi tiek trenēti, izmantojot kross trenažieri? Apstiprināts
Pareizi izmantojot kross trenažieri, jūs trenē gandrīz visus muskuļus. Treniņa laikā tiek izmantoti muguras, plecu, roku, vēdera, sēžas un kāju muskuļi.

Tas bija noderīgi (157) Lasīt vairāk
Vai krosa trenažiera lietošana rada stresu maniem ceļiem? Apstiprināts
Nē. Vingrinājuma laikā kājas paliek uz pedāļiem un veicat vienmērīgas kustības. Tas nozīmē, ka uz ceļiem netiek pielikts spēks, kā tas ir, piemēram, skrienot.

Tas bija noderīgi (132) Lasīt vairāk