Eliptiskie trenažieri rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Eliptiskie trenažieri zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāda ir atšķirība starp krosa trenažieri ar spararatu priekšpusē vai aizmugurē? Apstiprināts

Krosa trenažieri ar spararatu aizmugurē bieži ir mazāki. Uz šiem cross-trenažieriem parasti var veikt arī mazākus soļus. Kad spararats atrodas priekšā, krosa trenažieris parasti ir lielāks un ļauj spert lielākus soļus.

Tas bija noderīgi (247) Lasīt vairāk

Kādi muskuļi tiek trenēti, izmantojot kross trenažieri? Apstiprināts

Pareizi izmantojot kross trenažieri, jūs trenē gandrīz visus muskuļus. Treniņa laikā tiek izmantoti muguras, plecu, roku, vēdera, sēžas un kāju muskuļi.

Tas bija noderīgi (230) Lasīt vairāk

Vai krosa trenažiera lietošana rada stresu maniem ceļiem? Apstiprināts

Nē. Vingrinājuma laikā kājas paliek uz pedāļiem un veicat vienmērīgas kustības. Tas nozīmē, ka uz ceļiem netiek pielikts spēks, kā tas ir, piemēram, skrienot.

Tas bija noderīgi (201) Lasīt vairāk

Cik daudz vingrinājumu nepieciešams vidējam pieaugušajam? Apstiprināts

Pieaugušam cilvēkam ir ieteicams veikt vidēji intensīvas fiziskās aktivitātes kopumā vismaz 2,5 stundas nedēļā. Ideālā gadījumā tas tiek sadalīts vairākās dienās.

Tas bija noderīgi (43) Lasīt vairāk

Kāds ir maksimālais pulss slodzes laikā? Apstiprināts

Kopumā jūs varat ņemt sirdsdarbības ātrumu 220 un atskaitīt savu vecumu. Tātad cilvēkam vecumā no 48 gadiem maksimālais pulss būtu 220 mīnus 48, kas vienāds ar 172. Ja neesat pārliecināts par savu personīgo stāvokli, noteikti konsultējieties ar savu ārstu.

Tas bija noderīgi (22) Lasīt vairāk