Rokasgrāmata Tefal FW605840 Cepeškrāsns

Nepieciešama rokasgrāmata savam Tefal FW605840 Cepeškrāsns? Zemāk var apskatīt un bez maksas lejupielādēt PDF rokasgrāmatu latviešu valodā. Šim produktam pašlaik ir 5 bieži uzdotie jautājumi, 0 komentāri un 0 balsis. Ja šī nav jūsu vēlamā rokasgrāmata, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Rokasgrāmata

en
fr
es
de
nl
pt
it
el
tr
hu
sr
bs
bg
sl
pl
cs
sk
hr
ru
uk
ro
ar
kk
et
lt
lv
www.tefal.com
www.moulinex.com
AIR FRYER OVEN
Online recipes
Lejupielādēt rokasgrāmatu latviešu valodā (PDF, 13.89 MB)
(Apsveriet ietekmi uz vidi un drukājiet šo rokasgrāmatu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešami)

Vērtējums

Paziņojiet mums, ko jūs domājat par Tefal FW605840 Cepeškrāsns, novērtējot produktu. Vai vēlaties dalīties pieredzē ar šo produktu vai uzdot jautājumu? Ievadiet savu komentāru lapas apakšdaļā.
Vai esat apmierināts ar Tefal FW605840 Cepeškrāsns?
Novērtējiet šo produktu pirmais
0 vērtējumi

Pievienoties sarunai par šo produktu

Šeit varat dalīties savās domās par Tefal FW605840 Cepeškrāsns. Ja jums ir jautājumi, vispirms rūpīgi izlasiet rokasgrāmatu. Rokasgrāmatu var pieprasīt, izmantojot mūsu saziņas veidlapu.

Vairāk par šo rokasgrāmatu

Mēs saprotam, ka ir patīkami, ka jūsu Tefal FW605840 Cepeškrāsns ir papīra rokasgrāmata. Jūs vienmēr varat lejupielādēt rokasgrāmatu no mūsu vietnes un pats to izdrukāt. Ja vēlaties saņemt oriģinālo rokasgrāmatu, iesakām sazināties ar Tefal. Viņi varētu nodrošināt oriģinālu rokasgrāmatu. Vai meklējat sava Tefal FW605840 Cepeškrāsns rokasgrāmatu citā valodā? Izvēlieties vēlamo valodu mūsu mājaslapā un meklējiet modeļa numuru, lai redzētu, vai tas ir pieejams.

Specifikācijas

Zīmols Tefal
Modelis FW605840
Kategorija Cepeškrāsnis
Faila veids PDF
Faila lielums 13.89 MB

Visas rokasgrāmatas par Tefal Cepeškrāsnis
Citas Cepeškrāsnis rokasgrāmatas

Bieži uzdotie jautājumi par Tefal FW605840 Cepeškrāsns

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Mana cepeškrāsns nesasilda pietiekami, kas man jādara? Apstiprināts

Termostats nodrošina, ka krāsnis uzsilst līdz norādītajai temperatūrai. Iespējams, ka termostats ir bojāts. Lieciet to nomainīt. Šaubu gadījumā sazinieties ar ražotāju.

Tas bija noderīgi (2750) Lasīt vairāk

Kas ir pirolīze? Apstiprināts

Dažas krāsnis ir aprīkotas ar pirolīzes funkciju. Šī ir tīrīšanas sistēma, kas cepeškrāsnī sadedzina netīrumus un taukus, izmantojot ļoti augstu temperatūru. Pēc pirolīzes visi netīrumi būs pārvērtušies pelnos un tos varēs viegli noņemt. Ja cepeškrāsnij ir pirolīzes funkcija, vēlams to izmantot 3 līdz 4 reizes gadā, lai cepeškrāsns būtu tīra.

Tas bija noderīgi (2682) Lasīt vairāk

Vai es varu pagatavot vairākus priekšmetus vienlaikus, izmantojot vairākas grila paplātes? Apstiprināts

Tehniski tas ir iespējams. Tomēr tas ir atkarīgs no ēdiena veida, vai gatavošanas laikā ir jāpielāgo gatavošanas laiks vai jāsamaina paplātes.

Tas bija noderīgi (689) Lasīt vairāk

Lietojot cepeškrāsni, bieži paliek pārtika, kas nokrīt uz apakšas, izraisot dūmus. Kā es varu to novērst? Apstiprināts

Daudzām krāsnīm ir gan režģis, gan cepšanas paplāte. Kad ēdiens tiek gatavots uz režģa, cepešpannu var novietot apakšā, lai ēdiena atliekas nepiedegtu un neizraisītu dūmus.

Tas bija noderīgi (660) Lasīt vairāk

Cepeškrāsnī iesildoties krājas dūmi, kāpēc tā? Apstiprināts

Iespējams, cepeškrāsnī ir palikušas pārtikas atliekas no iepriekšējās lietošanas. Īpaši taukainas pārtikas atliekas karsējot var radīt dūmus. Rūpīgi iztīriet cepeškrāsni.

Tas bija noderīgi (644) Lasīt vairāk
Rokasgrāmata Tefal FW605840 Cepeškrāsns

Saistītie produkti

Saistītās kategorijas