Glābšanas vestes rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Glābšanas vestes zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik bieži man jāmaina glābšanas veste? Apstiprināts

Glābšanas vestes kalpošanas laiks ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā vestes veids, lietošanas biežums un uzglabāšanas apstākļi. Ir svarīgi regulāri pārbaudīt savu glābšanas vesti, vai tajā nav nodiluma vai bojājumu. Glābšanas vestes, kas izgatavotas no putuplasta materiāliem, laika gaitā pasliktināsies, tāpēc tās ir ieteicams nomainīt ik pēc 5–10 gadiem, savukārt piepūšamās glābšanas vestes jāmaina ik pēc 3–5 gadiem vai pēc ražotāja ieteikuma.

Tas bija noderīgi (6) Lasīt vairāk