Rokasgrāmatas produktam Singer Šujmašīnas

Zemāk meklējiet visus Singer Šujmašīnas modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāda izmēra adatu man vajadzētu izmantot? Apstiprināts
Adatas izmērs ir atkarīgs no auduma. Biezāka auduma iegūšanai būs nepieciešama domāšanas adata. Uz iepakojuma bieži minēts adatas pielietojums.

Tas bija noderīgi (1000) Lasīt vairāk
Esmu visu pārbaudījis, bet man šujmašīnas vītne turpina plīst, ko darīt? Apstiprināts
Ja mašīnas augšējais vītne turpina plīst vietā, kur adata iekļūst audumā, iespējams, adatas plāksnītei vai spoles korpusam ir nelieli bojājumi skrāpējumu un/vai asu malu veidā. Šie nelielie bojājumi var izraisīt vītnes pārrāvumu pēc dažām šuvēm.

Tas bija noderīgi (913) Lasīt vairāk
Cik ilgi kalpo šujmašīnas adata? Apstiprināts
Tas atšķiras atkarībā no ražotāja, bet kopumā adata kalpos aptuveni 8 stundas. Var paiet ilgāks laiks, līdz adata saplīst, taču pirms tam tā būs kļuvusi neasa un var sabojāt audumu.

Tas bija noderīgi (446) Lasīt vairāk
Mana adata turpina lūzt, kas to izraisa? Apstiprināts
Tam var būt dažādi iemesli. Iespējams, ka adata nav īstā izvēlētajam audumam, adata ir iestatīta pārāk zemu, audums nav pareizi vadīts vai spoles futrālis ir novietots nepareizi.

Tas bija noderīgi (428) Lasīt vairāk
Vai man ir pilnībā jāizslēdz šujmašīna, lai nomainītu adatu? Apstiprināts
Adatu var nomainīt pēc izstrādājuma izslēgšanas ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi. Tīrot produktu, tas ir jāatvieno no barošanas avota.

Tas bija noderīgi (324) Lasīt vairāk