F.LLI Menabo Velosipēda stiprinājumi rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus F.LLI Menabo Velosipēda stiprinājumi modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik ātri es varu braukt ar velosipēdu turētāju, kas piestiprināts manai automašīnai? Apstiprināts

Parasti nav precīzu ierobežojumu. Tomēr velosipēdu turētājs var ietekmēt braukšanas pieredzi. Tāpēc ieteicams nepārsniegt 130 kilometrus stundā.

Tas bija noderīgi (906) Lasīt vairāk

Jaunākie komentāri

Rokasgrāmata F.LLI Menabo Race 2 Velosipēda stiprinājums
JLM 05-07-2021
Es nopirku alcor race 2 menabo.. ļoti labs produkts, bet man ir grūti nolikt to vietā uz sakabes lodītes.. nepārtraukti jāgriež ritenis vienā vai otrā virzienā, lai varētu nolaist bloķēšanas rokturi. . iedodiet man viltību, lai katru reizi nezaudētu 15 minūtes... paldies


(Tulkojis Google)
F.LLI Menabo Race 2 Velosipēda stiprinājums
Rokasgrāmata F.LLI Menabo Race 2 Velosipēda stiprinājums
Birgit Wessel 03-03-2020
Vai šim produktam ir sliežu pagarinājums?


(Tulkojis Google)
F.LLI Menabo Race 2 Velosipēda stiprinājums