Lanaform Asinsspiediena mērītāji rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Lanaform Asinsspiediena mērītāji modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Es tikko izmērīju savu asinsspiedienu ar asinsspiediena mērītāju, bet kas tiek uzskatīts par “normālu” asinsspiedienu? Apstiprināts

Parasti sistoliskais spiediens 120 un diastoliskais spiediens 80 tiek uzskatīts par normālu vai veselīgu. Cilvēkiem vecumā no 60 gadiem var būt nedaudz augstāks asinsspiediens.

Tas bija noderīgi (1222) Lasīt vairāk

Kas ir sistoliskais un diastoliskais asinsspiediens? Apstiprināts

Mērot asinsspiedienu, tiek parādītas divas vērtības – sistoliskais un diastoliskais spiediens. Sistoliskais spiediens ir spiediens uz vēnām, kad sirds saraujas, un diastoliskais spiediens ir spiediens uz vēnām, pēc tam sirds atslābina.

Tas bija noderīgi (472) Lasīt vairāk