Medisana Asinsspiediena mērītāji rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Medisana Asinsspiediena mērītāji modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Es tikko izmērīju savu asinsspiedienu ar asinsspiediena mērītāju, bet kas tiek uzskatīts par “normālu” asinsspiedienu? Apstiprināts

Parasti sistoliskais spiediens 120 un diastoliskais spiediens 80 tiek uzskatīts par normālu vai veselīgu. Cilvēkiem vecumā no 60 gadiem var būt nedaudz augstāks asinsspiediens.

Tas bija noderīgi (1222) Lasīt vairāk

Kas ir sistoliskais un diastoliskais asinsspiediens? Apstiprināts

Mērot asinsspiedienu, tiek parādītas divas vērtības – sistoliskais un diastoliskais spiediens. Sistoliskais spiediens ir spiediens uz vēnām, kad sirds saraujas, un diastoliskais spiediens ir spiediens uz vēnām, pēc tam sirds atslābina.

Tas bija noderīgi (472) Lasīt vairāk

Jaunākie komentāri

Rokasgrāmata Medisana BU 582 Asinsspiediena mērītājs
Udo Jahn 10-11-2023
Mana ierīce runā angļu valodā, es vēlos to mainīt uz vācu valodu. Ko man darīt?


(Tulkojis Google)
Medisana BU 582 Asinsspiediena mērītājs
Rokasgrāmata Medisana BU 586 Voice Asinsspiediena mērītājs
Wolfgang Diehring 09-11-2023
jaunums no Amazone. Mērīts 6 reizes un uzglabāts NO1. Tad mērīšana vairs nav iespējama – rāda NO 1 un skaita līdz 4 vai 5 un pēc tam vienmēr apstājas, Lūdzu, atbildiet uz wolfgangdiehringQgmail.com vai 0177 2468112


(Tulkojis Google)
Medisana BU 586 Voice Asinsspiediena mērītājs
Rokasgrāmata Medisana BU 570 Connect Asinsspiediena mērītājs
Albert en Eefje Ringeling 28-03-2023
Sveiki, mums ir jūsu skaitītājs (BU 570 Connect. Viņš vairs negāja no 1. personas pie 2. personas Kaut kā izdevās noņemt 1 un tagad tikai vienu domuzīmi, kur vajadzētu būt normāliem burtiem un sivers. Arī uz 2 tu joprojām neej. Kā es varu tagad visu atiestatīt? un kāda nozīme to uzstādīt 2 personām?


(Tulkojis Google)
Medisana BU 570 Connect Asinsspiediena mērītājs
Rokasgrāmata Medisana BW 335 Asinsspiediena mērītājs
Rafael 06-12-2022
ES PASŪTU ROKASGRĀMATU MEDISANA BW 335 SPIEDIENU UZVARAM TIKAI SPĀŅU VALODĀ Esmu ārkārtīgi pateicīga [email protected]


(Tulkojis Google)
Medisana BW 335 Asinsspiediena mērītājs
Rokasgrāmata Medisana BW 335 Asinsspiediena mērītājs
RAFAEL 06-12-2022
ES VĒLOS IZDRUKĀT MEDISANA BW 335 PRESSURE CUFF LIETOŠANAS ROKASGRĀMATU TIKAI SPĀŅU VALODĀ, JA IESPĒJAMS VĀRDA FORMĀTĀ JŪSU PIEDĀVĀTAIS FAILS "TIKAI SPĀNIJAS VALODĀ" IR PDF UN VISĀS VALODĀS UN TO DRUKĀT IR ABSURDI.


(Tulkojis Google)
Medisana BW 335 Asinsspiediena mērītājs