Termometri rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Termometri zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Es tikko mērīju temperatūru, bet kas patiesībā tiek uzskatīta par “veselīgu” ķermeņa temperatūru? Apstiprināts

Tas daļēji ir atkarīgs no ķermeņa daļas, kurā tika mērīta temperatūra. Par veselīgu var uzskatīt: piere no 35,8 līdz 37,6 °C, auss no 36 līdz 37,8 °C, rektāli no 36,3 līdz 37,8 °C un iekšķīgi 36 līdz 37,4 °C.

Tas bija noderīgi (952) Lasīt vairāk

Kurām ķermeņa daļām vislabāk ir izmērīt ķermeņa temperatūru? Apstiprināts

Tas ir atkarīgs no termometra. Daži termometri ir paredzēti lietošanai noteiktās ķermeņa daļās. Izmantojot parasto termometru, taisnās zarnas lietošana ir ātrākais un precīzākais ķermeņa temperatūras mērīšanas veids.

Tas bija noderīgi (330) Lasīt vairāk

No kādas temperatūras cilvēkam oficiāli ir drudzis? Apstiprināts

Temperatūra virs 38°C oficiāli tiek uzskatīta par drudzi.

Tas bija noderīgi (245) Lasīt vairāk