Virtuves svari rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Virtuves svari zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Cik gramu ir vienā uncē? Apstiprināts

Viena unce ir tieši 28,3495231 grams jeb 28,5 grami, noapaļojot uz augšu.

Tas bija noderīgi (462) Lasīt vairāk

Akumulators manā ierīcē ir oksidēts. Vai es joprojām varu to droši lietot? Apstiprināts

Jā, ierīci joprojām var droši lietot. Pirmkārt, izņemiet oksidēto akumulatoru. Nekad neizmantojiet kailām rokām, lai to izdarītu. Pēc tam notīriet akumulatora nodalījumu ar vates tamponu, kas iemērc etiķī vai citrona sulā. Ļaujiet tai nožūt un ievietojiet jaunas baterijas.

Tas bija noderīgi (250) Lasīt vairāk

Kā es varu tīrīt virtuves svarus? Apstiprināts

Virtuves svari ir elektroniska ierīce, un tādēļ tos nevar mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Virtuves svaru tīrīšanai izmantojiet mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli.

Tas bija noderīgi (193) Lasīt vairāk