Bērnu monitori rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Bērnu monitori zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāpēc mana mazuļa monitora diapazons ir mazāks, nekā aprakstīts brošūrā/rokasgrāmatā? Apstiprināts

Zīmoli mēdz norādīt diapazonu, kura pamatā ir izmantošana bez šķēršļiem, piemēram, sienām vai attāluma, kas aptver vairākus stāvus. Ja darbības rādiuss ir nepietiekams, mēģiniet novietot mazuļa monitoru tā, lai tam būtu pēc iespējas mazāk šķēršļu.

Tas bija noderīgi (659) Lasīt vairāk

Klausoties savu mazuli, es skaidri dzirdu elpošanu, bet mazuļa monitors man to neļauj dzirdēt. Kāpēc ir tā, ka? Apstiprināts

Tas ir saistīts ar mazuļa monitora jutīgumu. Pielāgojiet iestatījumus, lai tie būtu jutīgāki un uztvertu klusākas skaņas.

Tas bija noderīgi (337) Lasīt vairāk