Philips Bērnu monitori rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Philips Bērnu monitori modeļus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā modeļa? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kāpēc mana mazuļa monitora diapazons ir mazāks, nekā aprakstīts brošūrā/rokasgrāmatā? Apstiprināts

Zīmoli mēdz norādīt diapazonu, kura pamatā ir izmantošana bez šķēršļiem, piemēram, sienām vai attāluma, kas aptver vairākus stāvus. Ja darbības rādiuss ir nepietiekams, mēģiniet novietot mazuļa monitoru tā, lai tam būtu pēc iespējas mazāk šķēršļu.

Tas bija noderīgi (657) Lasīt vairāk

Klausoties savu mazuli, es skaidri dzirdu elpošanu, bet mazuļa monitors man to neļauj dzirdēt. Kāpēc ir tā, ka? Apstiprināts

Tas ir saistīts ar mazuļa monitora jutīgumu. Pielāgojiet iestatījumus, lai tie būtu jutīgāki un uztvertu klusākas skaņas.

Tas bija noderīgi (336) Lasīt vairāk

Jaunākie komentāri

Rokasgrāmata Philips SCD835 Avent Bērnu monitors
AF 15-03-2024
Sveiki, vai šim aukles modelim ir temperatūras sensors?


(Tulkojis Google)
Philips SCD835 Avent Bērnu monitors
Rokasgrāmata Philips SCD711 Avent Bērnu monitors
Ivana 14-02-2023
Vai ar avent Philips babyphone ir nepārtraukti jāpievieno daļai, kas ir kopā ar mazuli, vai arī akumulators uzlādējas kā monitorā, ko nēsājam līdzi? Mūsu skaļrunis, kas ir kopā ar mazuli, nedarbojas, ja tas nav pieslēgts elektrībai.


(Tulkojis Google)
Philips SCD711 Avent Bērnu monitors
Rokasgrāmata Philips SCD833 Avent Bērnu monitors
Waltraud Matz 14-08-2022
Vai šai daļai ir modināšanas funkcija vai modinātājs. Naktī pusnaktī atskan modinātājs. Nevaru izslēgt, pēc kāda laika tas apstājas pats no sevis. Bet tas ir ļoti kaitinoši. Nevar atrast arī atsauci uz to.


(Tulkojis Google)
Philips SCD833 Avent Bērnu monitors
Rokasgrāmata Philips SCD723 Avent Bērnu monitors
Christian Allgeier 14-03-2022
Bērnu monitors netiek savienots. Ko mēs darām nepareizi?


(Tulkojis Google)
Philips SCD723 Avent Bērnu monitors