Rokasgrāmata Electrolux ESL6356LO Trauku mašīna

Nepieciešama rokasgrāmata savam Electrolux ESL6356LO Trauku mašīna? Zemāk var apskatīt un bez maksas lejupielādēt PDF rokasgrāmatu latviešu valodā. Šim produktam pašlaik ir 13 bieži uzdotie jautājumi, 0 komentāri un 0 balsis. Ja šī nav jūsu vēlamā rokasgrāmata, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Rokasgrāmata

ESL6356LO
NÕUDEPESUMASIN
TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNA
INDAPLOVĖ
ET
LV
LT
KASUTUSJUHEND 2
LIETOŠANAS INSTRUKCIJA 18
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA 36
Lejupielādēt rokasgrāmatu latviešu valodā (PDF, 1.89 MB)
(Apsveriet ietekmi uz vidi un drukājiet šo rokasgrāmatu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešami)

Vērtējums

Paziņojiet mums, ko jūs domājat par Electrolux ESL6356LO Trauku mašīna, novērtējot produktu. Vai vēlaties dalīties pieredzē ar šo produktu vai uzdot jautājumu? Ievadiet savu komentāru lapas apakšdaļā.
Vai esat apmierināts ar Electrolux ESL6356LO Trauku mašīna?
Novērtējiet šo produktu pirmais
0 vērtējumi

Pievienoties sarunai par šo produktu

Šeit varat dalīties savās domās par Electrolux ESL6356LO Trauku mašīna. Ja jums ir jautājumi, vispirms rūpīgi izlasiet rokasgrāmatu. Rokasgrāmatu var pieprasīt, izmantojot mūsu saziņas veidlapu.

Vairāk par šo rokasgrāmatu

Mēs saprotam, ka ir patīkami, ka jūsu Electrolux ESL6356LO Trauku mašīna ir papīra rokasgrāmata. Jūs vienmēr varat lejupielādēt rokasgrāmatu no mūsu vietnes un pats to izdrukāt. Ja vēlaties saņemt oriģinālo rokasgrāmatu, iesakām sazināties ar Electrolux. Viņi varētu nodrošināt oriģinālu rokasgrāmatu. Vai meklējat sava Electrolux ESL6356LO Trauku mašīna rokasgrāmatu citā valodā? Izvēlieties vēlamo valodu mūsu mājaslapā un meklējiet modeļa numuru, lai redzētu, vai tas ir pieejams.

Specifikācijas

Zīmols Electrolux
Modelis ESL6356LO
Kategorija Trauku mašīnas
Faila veids PDF
Faila lielums 1.89 MB

Visas rokasgrāmatas par Electrolux Trauku mašīnas
Citas Trauku mašīnas rokasgrāmatas

Bieži uzdotie jautājumi par Electrolux ESL6356LO Trauku mašīna

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Kad mana trauku mazgājamā mašīna ir beigusi savu ciklu, trauks, kurā atrodas tablete, nav atvērts. Kā tas ir iespējams? Apstiprināts

Šo problēmu bieži izraisa trauki, kas bloķē trauku. Pārbaudiet to pirms trauku mazgājamās mašīnas ieslēgšanas.

Tas bija noderīgi (8000) Lasīt vairāk

Trauku mazgājamā mašīna vairs nesilda ūdeni, kāpēc tā? Apstiprināts

Visticamāk, ka sildelements ir bojāts. Lieciet to nomainīt. Šaubu gadījumā sazinieties ar ražotāju.

Tas bija noderīgi (7496) Lasīt vairāk

Vai es varu izmantot parasto sāli savā trauku mazgājamā mašīnā? Apstiprināts

Nē, parastais sāls var saturēt vielas, kas var sabojāt ierīci.

Tas bija noderīgi (3202) Lasīt vairāk

Vai man ir jāizskalo trauki pirms to ievietošanas trauku mazgājamā mašīnā? Apstiprināts

Trauku skalošana nav nepieciešama, taču ir jānoņem visi lielie, cietie un taukainie pārpalikumi. Tie laika gaitā var aizsprostot kanalizāciju.

Tas bija noderīgi (1299) Lasīt vairāk

Vai es varu atvērt trauku mazgājamo mašīnu, kamēr tā darbojas? Apstiprināts

Lielākā daļa trauku mazgājamo mašīnu ir aprīkotas ar ūdens aizturi, kas ļauj programmai nekavējoties apturēt darbību, kad tiek atvērtas durvis, un tas nozīmē, ka ūdens neiztecēs. Dažos modeļos tas laika gaitā var radīt problēmas. Izmantojot iebūvētās trauku mazgājamās mašīnas, pastāv iespēja, ka bieža trauku mazgājamās mašīnas atvēršana darbības laikā var radīt ūdens bojājumus apkārt esošajos skapjos izdalītā tvaika dēļ.

Tas bija noderīgi (1044) Lasīt vairāk

Vēlos uzzināt savas Electrolux ierīces vecumu. Kā lai es to izdaru? Apstiprināts

Jūs varat noteikt sava produkta vecumu, izmantojot sērijas numuru. To var atrast savā ierīcē. Sērijas numura pirmā rakstzīme norāda gadu (ti, 1 = 2001), un divas rakstzīmes pēc tam norāda ražošanas nedēļu (ti, 35 = attiecīgā gada 35. nedēļa). Tātad sērijas numurs 13500016 norāda, ka iekārta ir no 2001. gada 35. nedēļas.

Tas bija noderīgi (849) Lasīt vairāk

Vai man vajadzētu atvērt trauku mazgājamo mašīnu pēc tam, kad tā ir beigusies, lai trauki ātrāk izžūtu? Apstiprināts

Tas ir atkarīgs no trauku mazgājamās mašīnas veida un trauku mazgājamās mašīnas atrašanās vietas. Dažas trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar funkciju, kas pēc mazgāšanas programmas izžāvē traukus. Tādā gadījumā trauku mazgājamās mašīnas atvēršanai nebūs pievienotās vērtības. Izmantojot iebūvētās trauku mazgājamās mašīnas, pastāv iespēja, ka bieža trauku mazgājamās mašīnas atvēršana darbības laikā var radīt ūdens bojājumus apkārt esošajos skapjos izdalītā tvaika dēļ.

Tas bija noderīgi (835) Lasīt vairāk

Pēc tam, kad trauku mazgājamā mašīna ir beigusi savu ciklu, plastmasas trauki joprojām ir slapji, bet pārējie nav. Kāpēc ir tā, ka? Apstiprināts

Plastmasa ir slikts siltuma vadītājs, kas ļauj produktiem ātri atdzist. Mitrums, kas paliek uz tā, iztvaiko daudz mazāk nekā, piemēram, uz keramikas vai metāla.

Tas bija noderīgi (757) Lasīt vairāk

Vai es varu pievienot trauku mazgājamo mašīnu pagarinātājam? Apstiprināts

Ierīces, kurām nepieciešams liels enerģijas daudzums, piemēram, trauku mazgājamās mašīnas, nevar pievienot visiem pagarinātājiem. Skatiet, kāds ir trauku mazgājamās mašīnas enerģijas patēriņš, kas norādīts vatos, un pārbaudiet, vai pagarinātājs to var apstrādāt. Ir pagarinātāji ar biezākiem kabeļiem, kas ir izgatavoti, lai apstrādātu lielākas ierīces.

Tas bija noderīgi (686) Lasīt vairāk

Vai tā ir problēma, ka trauku mazgājamās mašīnas iekšpusē ir skrāpējumi uz metāla? Apstiprināts

Lielākajai daļai trauku mazgājamo mašīnu iekšpuse ir izgatavota no nerūsējošā tērauda un nav skrāpēta.

Tas bija noderīgi (677) Lasīt vairāk

Vai es varu ievietot trauku mazgājamajā mašīnā koka priekšmetus, piemēram, lāpstiņas un griešanas dēļus? Apstiprināts

Nē. Trauku mazgājamā mašīnā koka priekšmeti var tikt bojāti vai deformēti. Turklāt brīvās koksnes šķiedras var sabojāt trauku mazgājamo mašīnu. Koka griešanas dēļi bieži tiek izgatavoti ar līmi, kas var atdalīties, vairākas reizes atrodoties trauku mazgājamā mašīnā.

Tas bija noderīgi (676) Lasīt vairāk

Vai es varu likt pannas ar teflonu trauku mazgājamajā mašīnā? Apstiprināts

Jā tu vari. Tomēr panna nolietosies ātrāk nekā tad, ja to tīra ar rokām. Tīrot pannu ar teflonu ar rokām, nekad neizmantojiet berzi, bet izmantojiet mīkstu sūkli vai drānu.

Tas bija noderīgi (676) Lasīt vairāk

Mana Electrolux trauku mazgājamā mašīna parāda kļūdu “i30”, ko tas nozīmē? Apstiprināts

Šī kļūda norāda uz iespējamu noplūdi un to, ka ierīces apakšā ir ūdens. Izslēdziet ūdens padevi un sazinieties ar servisa tehniķi.

Tas bija noderīgi (433) Lasīt vairāk
Rokasgrāmata Electrolux ESL6356LO Trauku mašīna

Saistītie produkti

Saistītās kategorijas