Rokasgrāmata Lego set 42132 Technic Motocikls

Vai jums ir nepieciešamas Lego set 42132 Technic Motocikls izveides instrukcijas? Zemāk varat bez maksas skatīt un lejupielādēt PDF būvniecības instrukcijas. Šim produktam pašlaik ir 10 bieži uzdotie jautājumi, 2 komentāri un 32 balsis ar vidējo produkta vērtējumu 91/100. Ja šīs nav vēlamās būvniecības instrukcijas, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Rokasgrāmata

Lejupielādēt rokasgrāmatu latviešu valodā (PDF, 5.63 MB)
(Apsveriet ietekmi uz vidi un drukājiet šo rokasgrāmatu tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešami)

Vērtējums

Paziņojiet mums, ko jūs domājat par Lego set 42132 Technic Motocikls, novērtējot produktu. Vai vēlaties dalīties pieredzē ar šo produktu vai uzdot jautājumu? Ievadiet savu komentāru lapas apakšdaļā.
Vai esat apmierināts ar Lego set 42132 Technic Motocikls?
91%
9%
32 vērtējumi

Pievienoties sarunai par šo produktu

Šeit varat dalīties savās domās par Lego set 42132 Technic Motocikls. Ja jums ir jautājumi, vispirms rūpīgi izlasiet rokasgrāmatu. Rokasgrāmatu var pieprasīt, izmantojot mūsu saziņas veidlapu.

CRETIN Jean-Pierre 27-08-2023
Es tikko izveidoju pamata modeli, ievērojot kastes norādījumus. Par alternatīvo modeli nekas nav minēts. Vietnē man tiek prasīts 1,99 eiro par rokasgrāmatu !!!!? Bez pārliecības, ka tas attiecas uz 2. modeli? Es varu brīvi iepazīties ar to pašu paziņojumu par 1. modeli, tāpēc bez intereses!! Kā mums iet?

atbildēt | Tas bija noderīgi (0) (Tulkojis Google)
Hoje 03-04-2024
Não

atbildēt | Tas bija noderīgi (0) (Tulkojis Google)

Vairāk par šo rokasgrāmatu

Mēs saprotam, ka ir patīkami, ka jūsu Lego set 42132 Technic Motocikls ir papīra rokasgrāmata. Jūs vienmēr varat lejupielādēt rokasgrāmatu no mūsu vietnes un pats to izdrukāt. Ja vēlaties saņemt oriģinālo rokasgrāmatu, iesakām sazināties ar Lego. Viņi varētu nodrošināt oriģinālu rokasgrāmatu. Vai meklējat sava Lego set 42132 Technic Motocikls rokasgrāmatu citā valodā? Izvēlieties vēlamo valodu mūsu mājaslapā un meklējiet modeļa numuru, lai redzētu, vai tas ir pieejams.

Specifikācijas

Zīmols Lego
Modelis set 42132 Technic Motorcycle
Kategorija
Faila veids PDF
Faila lielums 5.63 MB

Visas rokasgrāmatas par Lego Technic
Citas Lego rokasgrāmatas

Bieži uzdotie jautājumi par Lego set 42132 Technic Motocikls

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Manam komplektam trūkst lego klucīša, kur var pasūtīt rezerves? Apstiprināts

Lego ir serviss, kurā varat pasūtīt atsevišķus klucīšus vai sazināties ar viņiem, ja komplektā trūkst kāda klucīša. Apskatiet viņu vietni, lai iegūtu plašāku informāciju.

Tas bija noderīgi (4688) Lasīt vairāk

Kā es varu novērst savu Lego rotaļlietu krāsas maiņu? Apstiprināts

Divi lielākie Lego rotaļlietu plastmasas krāsas maiņas faktori ir ilgstoša saules gaismas iedarbība un cigarešu dūmi. Uzglabājot Playmobil, mēģiniet tos samazināt līdz minimumam.

Tas bija noderīgi (1795) Lasīt vairāk

Kāds ir labākais veids, kā tīrīt Lego klucīšus? Apstiprināts

Lego iesaka ķieģeļus tīrīt ar rokām, izmantojot nedaudz ūdens (ne siltāks par 40°C) un maigu mazgāšanas līdzekli. Nekad neievietojiet ķieģeļus veļas mašīnā vai trauku mazgājamā mašīnā. Pēc tam ļaujiet ķieģeļiem nožūt. Elektriskās daļas var tīrīt tikai ar sausu drānu.

Tas bija noderīgi (1673) Lasīt vairāk

Pēc jauna Lego komplekta izveidošanas man vienmēr paliek daži mazi gabaliņi. Vai es aizmirsu tos izmantot? Apstiprināts

Nē, daudzi jauni Lego komplekti nodrošina rezerves daļas mazākiem gabaliem.

Tas bija noderīgi (1409) Lasīt vairāk

Kāds ir labākais veids, kā uzlīmēt uzlīmes uz Lego? Apstiprināts

Lai varētu pārvietot uzlīmes, ir ieteicams uzklāt stikla tīrīšanas līdzekli vietā, kur vēlaties uzlīmēt uzlīmi. Kad uzlīme atrodas pareizajā vietā, ļaujiet tai nožūt, un tā pielīps.

Tas bija noderīgi (1217) Lasīt vairāk

Kur es varu atrast sava Lego komplekta daļu sarakstu? Apstiprināts

Daudzās mūsdienu Lego instrukcijās bukleta beigās ir iekļauts detaļu saraksts. Vairāku bukletu gadījumā sarakstu var atrast PDF faila vidū.

Tas bija noderīgi (1164) Lasīt vairāk

Vai Lego un Duplo klucīšus var izmantot kopā? Apstiprināts

Jā, Lego un Duplo klucīši ir saderīgi. Lego klucīši der uz Duplo klucīšiem ar dobajām kniedēm. Duplo klucīši vislabāk iederas uz lielākiem Lego klucīšiem un var atdalīties no mazākiem Lego klucīšiem.

Tas bija noderīgi (1046) Lasīt vairāk

No kāda vecuma Lego ir piemērots spēlēšanai? Apstiprināts

Lielākā daļa Lego komplektu ir piemēroti spēlēšanai no 4 gadu vecuma, jo tajos ietilpst mazās detaļas. Īpašā Duplo tēma ir piemērota bērniem no 1,5 gadu vecuma. Uz kastes vienmēr ir norādīts ieteicamais vecums.

Tas bija noderīgi (982) Lasīt vairāk

Kur es varu atrast instrukcijas sava Lego Technic komplekta alternatīvajam modelim? Apstiprināts

Mēs esam apvienojuši alternatīvo modeļu instrukcijas ar galvenā modeļa instrukcijām. Ritiniet garām parastajiem norādījumiem, lai skatītu alternatīvo modeli.

Tas bija noderīgi (357) Lasīt vairāk

Kur es varu atrast vairāk informācijas par savu Lego komplektu vai Lego daļu? Apstiprināts

Ja vēlaties uzzināt par Lego komplektu vai daļu, piemēram, gadu, no kura tas ir izgatavots, cik komplektā ir komplekta gabalu, rezerves daļas vai kādos citos komplektos var atrast kādu noteiktu detaļu, BrickLink.com ir labākā vieta. BrickLink.com ir vietne ar gandrīz visu informāciju par Lego komplektiem un daļām, un tā ir daļa no Lego grupas.

Tas bija noderīgi (74) Lasīt vairāk
Rokasgrāmata Lego set 42132 Technic Motocikls

Saistītie produkti

Saistītās kategorijas