Augstspiediena mazgātāji rokasgrāmatas

Zemāk meklējiet visus Augstspiediena mazgātāji zīmolus, kam ir pieejamas rokasgrāmatas. Noklikšķiniet uz attiecīgā zīmola, lai redzētu visu modeļu sarakstu. Skatiet arī bieži uzdotos jautājumus lapas apakšdaļā, lai uzzinātu noderīgus ieteikumus par attiecīgo produktu. Vai sarakstā nav attiecīgā zīmola? Sazinieties ar mums.

Vai jūsu produkts ir bojāts, un rokasgrāmatā nav sniegts risinājums? Dodieties uz Repair Café, lai veiktu bezmaksas remontu.

Bieži uzdoti jautājumi

Mūsu atbalsta komanda meklē noderīgu informāciju par produktu un atbild uz bieži uzdotajiem jautājumiem. Ja atrodat ko nepareizu bieži uzdotajos jautājumos, informējiet mūs, izmantojot saziņas veidlapu.

Vai es varu izmantot savu augstspiediena mazgātāju, lai notīrītu automašīnu? Apstiprināts

Jā tu vari. Turiet augstspiediena mazgātāju vismaz 20 centimetru attālumā no automašīnas un nepārsniedziet 110 bar spiedienu.

Tas bija noderīgi (816) Lasīt vairāk

Ko nozīmē PSI? Apstiprināts

PSI apzīmē mārciņu uz kvadrātcollu, norādot spiediena lielumu. Jo vairāk PSI var nodrošināt augstspiediena mazgātājs, jo jaudīgāks tas var tīrīt.

Tas bija noderīgi (194) Lasīt vairāk

Kā ziemā uzglabāt augstspiediena mazgātāju? Apstiprināts

Spiediena mazgātājs ir izstrādājums ar daļām, caur kurām plūst ūdens. Pirms uzglabāšanas vienmēr pilnībā iztukšojiet to, lai izvairītos no sala radītiem bojājumiem. Lai nenotiktu sala bojājumi, augstspiediena mazgātāju vislabāk ir glabāt vietā, kurā nav sala.

Tas bija noderīgi (193) Lasīt vairāk